Svi naši maturanti…

Školska godina 2016./2017.

Razredni odjel: 4. RT
Program-zanimanje: TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO
Razrednik: Miroslav Tomek

1. Brdar, Ivan
2. Calvi, Karlo
3. Cegledi, Ivan
4. De Martini, Antonio
5. Đukić, Marko
6. Hlavsa, Dominik
7. Ilinović, Ruža
8. Jurina, Ivan
9. Kiš, Mateo
10. Kligl, Saša
11. Knežević, Jakov
12. Krpan, Ivan
13. Lipušić, Domagoj
14. Mačković, Vanja
15. Malina, Erik
16. Medak, Filip
17. Mihajlović, Mihaela
18. Penezić, Andrej
19. Petrović, Domagoj
20. Premec, Staša
21. Renić, Matteo
22. Rohlik, Andrej
23. Trupl, Eva
24. Valečić, Marko
25. Vuk, Ilija
26. Vuk, Luka
27. Zakora, Antonio
28. Zvježina, Kristina


Razredni odjel: 4. PT
Program-zanimanje: TEHNIČAR CESTOVNOG PROMETA
Razrednica: Nataša Vacka


1. Bijelić Ines
2. Blažičko, Petra
3. Brajković, Filip
4. Coloseti, Marko
5. Dvoržak, Ana-Marija
6. Gračanac, Darija
7. Grgić, Sanela
8. Herek, Tomislav
9. Hlavaček, Denis
10. Jelenčić, Ivan
11. Jelinek, Vitomir
12. Jurgec, Antonia
13. Krluk, Hermina
14. Marić, Kristijan
15. Mudri, Staša
16. Nagy, Alessandro-Vilim
17. Patek, Magdalena
18. Pečar, Dario
19. Pejčin, Josip
20. Pleša, Matija
21. Sekulić, Melany
22. Starčević, Valentina
23. Šturlić, Elena
24. Tomić, Kata
25. Vučković, Nikolina
26. Zajc, Sunčica


Razredni odjel: 4. ET
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednik: Tomislav Brletić

1. Anušić, Borna
2. Benković, Vjekoslav
3. Brković, Paolo
4. Džolić, Ante
5. Gašparović, Zvonimir
6. Geng, Ivan
7. Grbac, Antun Josip
8. Ježabek, Mihael
9. Jozić, Mario
10. Kaćera, Dominik
11. Kuhinek, Mario
12. Majstorović, Antonio
13. Stojčević, Antonio Michel
14. Šahinović, Ivan
15. Špančić, Grgur
16. Triška, Franjo
17. Tukara, Bruno
18. Turčić, Mateo
19. Uršan, Matej


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: AUTOMEHANIČAR, INSTALATER GRIJANJA I KLIMATIZACIJE, ELEKTROINSTALATER
Razrednik: Zdravko Sikora


1. Andrejević, Marko
2. Bastaga, Marko
3. Batković, Oliver
4. Blažeski, Deni
5. Dejković, Mario
6. Dmejhal, Domagoj
7. Hasanac, Josip
8. Ivanović, Antonio
9. Kalina, Darko
10. Karlović, Danijel
11. Kovačić, Tomislav
12. Lefelman, Denis
13. Lipić, Igor
14. Logar, Julian
15. Majdandžić, Sandro
16. Marjanović, Tomislav
17. Moučka, Franjo
18. Mutka, Ivan
19. Novak, Antonio
20. Rusan, Emanuel
21. Sabolić, Matija
22. Smola, Timotej
23. Szarvaš, Matija
24. Špelić, Matteo
25. Štimac, Luka
26. Vostri, Davor


Razredni odjel: 3. P
Program-zanimanje: VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Milan Krisla


1. Cink, Marijo
2. Ćorić, Božidar
3. Finek, Matej
4. Galović, Stjepan
5. Grgić, Tomislav
6. Houf, Tino
7. Juranović, Dario
8. Kunješić, Miron
9. Lovrić, Nenad
10. Ljevaković, Tomislav
11. Mikeloti, Valentino
12. Nadaždi, Ivan
13. Pihir, Domagoj
14. Ritec, Damijan
15. Sanić, Branimir
16. Smiljanić, Ljubiša
17. Šimunić, Luka
18. Tadić, Tibor
19. Tomić, Nikola
20. Troha, Dalibor
21. Tunić, Antonio
22. Tutić, Tomislav
23. Vezmar, Stefan
24. Viljevac, Vedran
25. Vondraček, Stjepan
26. Zeljić, Kristijan


Školska godina 2015./2016.


Razredni odjel: 4. RT
Program-zanimanje: TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO
Razrednik: Krunoslav Husak


1. Alavanja, Dejana
2. Aščić, Ivo
3. Bahnik, Valerian
4. Bartoš, Ivan
5. Bubnjić, Lucijana
6. Ćosić, Katica
7. Faktor, Luka
8. Filipović, Dominik
9. Holubek, Sanela
10. Horak, Denis
11. Horak, Mario
12. Horvat, Bruno
13. Ilinović, Lucija
14. Jozipović, Davor
15. Krisla, Luka
16. Kulić, Dean
17. Martinović, Katarina
18. Menčik, Dominik
19. Moučka, Marijo
20. Pejčin, Andrea
21. Penezić, Luka
22. Pilat, Ivan
23. Poštek, Valentina
24. Pupak, Luka
25. Radman, Iva
26. Sobota, Valerija
27. Šangut, Filip
28. Veltruski, Matej
29. Vorel, David


Razredni odjel: 4. PT
Program-zanimanje: TEHNIČAR CESTOVNOG PROMETA
Razrednica: Mirela Ajhner


1. Antal, Anamarija
2. Bačićek, Melanija
3. Bendra, Ružica
4. Bokun, Barbara
5. Bubnjić, Ivana
6. Grgić, Mateja
7. Hašek, Matija
8. Idžanović, Ivana
9. Jelaš, Stjepan
10. Jozić, Joahim
11. Kemper, Matej
12. Kolaček, Dino
13. Komuškić, Ivana
14. Mareš, Matija
15. Mičak, Robert
16. Mitrović, Hrvoje
17. Pavlek, Veronika
18. Petrović, Kristina
19. Pipal, Jan
20. Rab, Tihana
21. Sotinac, Matko
22. Stojčević, Ivonne
23. Šugić, Kristijan
24. Vašatko, Magdalena
25. Veselovac, Antonija
26. Vrban, Mateo
27. Vuk, Domagoj
28. Vuk, Tomislav


Razredni odjel: 4. ET
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednica: Anita Cigut


1. Bauer, Ivan
2. Biček, Tomislav
3. Bijelić, Andrej
4. Dostal, Matija
5. Dželajlija, Stefan
6. Franjić, Kristian
7. Grgić, Matej
8. Irout, Josip
9. Janda, Dominik
10. Karniš, Luka
11. Kasapović, Fabijan
12. Klarić, Tomislav
13. Kloubec, Matija
14. Kruljac, Marko
15. Laučan, Franjo
16. Lneniček, Antonio
17. Ljutak, Darjan
18. Marušić, Ivan
19. Molnar, Ivan
20. Nikić, Tadija
21. Ožeg, Antun
22. Pejić Petrović, Mateo
23. Rusan, Marko
24. Sertić, Ivan
25. Starčević, Antonijo
26. Ševegjarto, Igor
27. Varat, Matija
28. Zec, Tomislav


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: AUTOMEHANIČAR, INSTALATER GRIJANJA I KLIMATIZACIJE, ELEKTROINSTALATER
Razrednik: Juraj Horak


1. Bordak, Tomislav
2. Butjer, Antonio
3. Ciciliot, Domagoj
4. Čuhnil, Vlatko
5. Glazer, Mateo
6. Grgić, Božo
7. Iličić, Ivo
8. Klobučarević, Antonio
9. Kolić, Marijo
10. Kristić, Robert
11. Lončarević, Domagoj
12. Marošević, Ivan
13. Meljankić, Anto
14. Merkaš, Matej
15. Mijatović, Juro
16. Mijić, Dario
17. Nenadović, Ivan
18. Orčik, Libor
19. Pejčin, Mateo
20. Pejčin, Mato
21. Sedlar, Mario
22. Sudetić, Dario
23. Šafar, Matija
24. Tomić, Daniel


Razredni odjel: 3. P
Program-zanimanje: VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Darko Lapaš


1. Balog, Zoran
2. Cvijanović, Nino
3. Despot, Branko Valentin
4. Grgić, Ivo
5. Hernigl, Kristijan
6. Ilić, Želimir
7. Ivezić, Ivan
8. Kotorac, Kristijan
9. Kovač, Marko
10. Kozić, Josip
11. Kožalski, Ivan
12. Kristić, Marijan
13. Marić, Karlo
14. Mateš, Denis
15. Mikeš, Igor
16. Pavić, Mario
17. Posavec, Alen
18. Sabo, Filip
19. Tušim, Domagoj
20. Zeljić, Kristijan
21. Židov, Štefan
22. Živković, Miroslav


Školska godina 2014./2015.


Razredni odjel: 4. RT
Program-zanimanje: TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO
Razrednik: Krunoslav Kulhavi


1. Balder, Paola
2. Bogatić, Marko
3. Čakanić, Tomislav
4. de Filippo, Mattia
5. Dmejhal, Ivana
6. Đurović, Tomislav
7. Getliher, Valentino
8. Hubinka, Renato
9. Ilinović, Stiven
10. Jošćak, Antonio
11. Kadežabek, Bruno
12. Keć, Mario
13. Kovač, Karlo
14. Lovrić, Matea
15. Milde, Antonio
16. Modrić, Stjepan
17. Modrušan, Dino
18. Pavičić, Luka
19. Plicka, Mario
20. Putak, Silvio
21. Rajšić, Mario
22. Szabo, Gabrijela
23. Šatvar, Mihael
24. Širac, Filip


Razredni odjel: 4. PT
Program-zanimanje: TEHNIČAR CESTOVNOG PROMETA
Razrednik: Miroslav Bažant, Mirela Brkić


1. Ajman, Mihael
2. Barki, Denis
3. Bohar, Vanesa
4. Bukač, Ana
5. Černi, Dino
6. Čolić, Ivana
7. Dujmović, Barbara
8. Džanija, Dario
9. Hašek, Dejan
10. Herout, Miroslava
11. Ivanovski, Nikola
12. Jaković, Darko
13. Ježabek, Nives
14. Jurić, Ivan
15. Klir, Rudy
16. Koči, Antonio
17. Kolaček, Antonio
18. Kreuzer, Natalija
19. Leskovar, Matej
20. Matanović, Katarina
21. Res, Fran
22. Stoklasa, Libor
23. Španić, Josip
24. Trupec, Mihaela
25. Vukadinović, Bono
26. Zubak, Marin


Razredni odjel: 4. ET
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednica: Maja Martinović


1. Bervida, Davor
2. Bilić, Frano
3. Čakarić, Darijo
4. Dragojlović, Bruno
5. Grozdanić, Nikola
6. Hajda, Josip
7. Ilinović, Marijana
8. Jakšić, Stipan
9. Karasek, Valentino
10. Kaurin, Kristijan
11. Kligl, Michael
12. Kolbaba, Ivona
13. Koren, Kristijan
14. Koščal, Viktor
15. Martinelli, Ivan
16. Mlinarić, Deni
17. Šenolt, Mihael
18. Šugić, Mateo
19. Vučković, Marko


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: AUTOMEHANIČAR, INSTALATER GRIJANJA I KLIMATIZACIJE, STROJOBRAVAR
Razrednik: Milan Kljajić


1. Bito, Valentino
2. Dobrenić, Josip
3. Doležal, Libor
4. Frelih, Renato
5. Giacobi, Adriano
6. Herek, Andrija
7. Janković, Marko
8. Jareš, Marin
9. Josipović, Jerko
10. Klemše, Matija
11. Kligl, Alen
12. Klimeš, Antonio
13. Lenće, Alen
14. Metljak, Martin
15. Novak, Marko
16. Stipić, Mario
17. Šega, Luka
18. Štimac, Mateo
19. Tepeš, Dalibor
20. Tomić, Marin
21. Tunić, Robert
22. Ulrich, Franjo


Razredni odjel: 3. P
Program-zanimanje: VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Boris Bogdan


1. Balta, Anto
2. Biondić, Borna
3. Bliznac, Franjo
4. Boromisa, Nenad
5. Brzica, Ante
6. Čengić, Ivana
7. Danjek, Ivana
8. Grgić, Matej
9. Ivanišević, Matija
10. Jaković, Igor
11. Jaković, Mario
12. Jovanović, Aleksandar
13. Jurjević, Mario
14. Jurkić, Mijo
15. Komljenović, Tomislav
16. Matoušek, Michael
17. Mlinarić, Ivica
18. Nađ, Antonio
19. Pranješ, Josip
20. Rusan, Valentino
21. Saratlija, Franjo
22. Svoboda, Slaven
23. Šimunović, Željko
24. Šnobl, Roberto
25. Tubić, Danijel
26. Turković, Antonio
27. Vizvar, Matija
28. Župančić, Romano


Razredni odjel: 3. E
Program-zanimanje: ELEKTROINSTALATER, ELEKTROMEHANIČAR
Razrednik: Denis Gabor


1. Barišić, Stjepan
2. Bubnjić, Leo
3. Đorđević, Antun
4. Gašparović, Zvonimir
5. Horak, Mateo
6. Išek, Darijo
7. Jaković, Hrvoje
8. Jaković, Marijo
9. Koči, Kristijan
10. Kutjevac, Daniel
11. Lutvi, Samir
12. Marinović, Ivan
13. Mateš, Dražen
14. Milković, Mario
15. Moulis, Dominik
16. Nestinger, Vendel
17. Novak, Andreas
18. Petak, Mateo
19. Sandrin, Josip
20. Zvježina, Kristijan


Školska godina 2013./2014.


Razredni odjel: 4. RT
Program-zanimanje: TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO
Razrednica: Željka Hodak


1. Birka, Toni
2. Bliznac, Patrik
3. Calvi, Marino
4. Đuranović, Tomislav
5. Franjić, Marin
6. Furlan, Marko
7. Gegić, Kristijan
8. Gjulić, Hrvoje
9. Iličić, Adriana
10. Ivanković Milošević, Petar
11. Jarža, Matija
12. Kubeš, Marin
13. Lneniček, Mihael
14. Ljevaković, Kristian
15. Marković, Franjo
16. Martinelli, Marko
17. Milais, Denis
18. Orban, Klara
19. Petran, Tihana
20. Sabo, Željko
21. Straga, Matija
22. Supan, Kruno
23. Tomić, Mario
24. Truhlaž, Denis
25. Tutić, Kristijan


Razredni odjel: 4. PT
Program-zanimanje: TEHNIČAR CESTOVNOG PROMETA
Razrednica: Antonia Varat


1. Altus, Iva
2. Bliznac, Marijana
3. Cvek, Natalia
4. Čapek, Matija
5. Husak, Antea
6. Kahlik, Mateo
7. Karniš, Robert
8. Morgenstern, Anamarija
9. Moulis, Monika
10. Munić, Denis
11. Nerad, Eva
12. Novak, Matija
13. Pavlak, Aron
14. Pitanti, Mia
15. Posavac, Vedran
16. Stakić, Tihana
17. Šatvar, Mateja
18. Vorel, Ivana
19. Zrilić, Mirko


Rzredni odjel: 4. ET
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednica: Tatjana Sekereš


1. Alavanja, Dalibor
2. Čuhnil, Robert
3. Dubravac, Matija
4. Filipčić, Zvonimir
5. Filipović, Ivica
6. Gašparović, Josipa
7. Hlubuček, Antonio
8. Kiš, Julio
9. Ožeg, Matija
10. Pavić, Danijel
11. Petak, Alen
12. Petrlik, Dino
13. Rakocija, Josip
14. Rendić, Matej
15. Ružička, Deni
16. Trkulja, Marko
17. Turek, Martin
18. Ulovec, Silvio
19. Vincek, Hrvoje


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: AUTOMEHANIČAR, INSTALATER GRIJANJA I KLIMATIZACIJE
Razrednik: Zdravko Sikora


1. Alavanja, Gordan
2. Dejanović, Mario
3. Delač, Matija
4. Holinka, Denis
5. Jošćak, Dario
6. Jozipović, Sandi
7. Jurić, Ivan
8. Kešćec, Krunoslav
9. Kolić, Mario
10. Kufner, Stjepan
11. Lor, Alen
12. Los, Antonio
13. Matić, Mario
14. Mrkonja, Kristijan
15. Paukner, Danijel
16. Sentić, Antun
17. Šilarić, Mario
18. Škorić, Miroslav
19. Valečić, Dominik


Razreni odjel: 3. P
Program-zanimanje: VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Milan Krisla


1. Bordak, Anto
2. Deligegić, Josip
3. Drašner, Antun
4. Filipin, Valentino
5. Furlan, Antonio
6. Glogovski, Lovro
7. Grbić, Miroslav
8. Grgić, Božo
9. Jaković, Robert
10. Janković, Danijel
11. Janković, Dean
12. Jurić, Alen
13. Krluk, Jerko
14. Lefelman, Dorijan
15. Markanović, Antoni
16. Milanović, Dario
17. Milican, Božidar
18. Nikolić, Luka
19. Paripović, Mile
20. Slijepčević, Daniel
21. Szabo, Mihael
22. Šimeg, Anđelko
23. Švab, Josip
24. Tomić, Alen
25. Tunić, Kristjan
26. Veselovac, Andrija
27. Zavodnik, Katarina


Razredni odjel: 3. E
Program-zanimanje: ELEKTROINSTALATER, ELEKTROMEHANIČAR
Razrednik: Alen Klubička

1. Bosnar, Marian Andrea
2. Kepić, Ivan
3. Lencić, Lenco
4. Lukač, Dino
5. Matek, Mario
6. Starčević, Stipe
7. Tomaš, Ivan
8. Veber, Josip


Školska godina 2012./2013.


Razredni odjel: 4. RT
Program-zanimanje: TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO
Razrednica: Nataša Vacka


1. Andričević, Krunoslav
2. Čalić, Robert
3. Dmejhal, Zvonimir
4. Farkaš, Ivan
5. Ilinović, Andrijana
6. Ivančić, Alen
7. Jakovljević, Dean
8. Lunjak, Ivan
9. Mehanović, Zlatko
10. Munić, Mato
11. Nikolić, Nikica
12. Novak, Adriana
13. Pintera, David
14. Plicka, Stjepan
15. Posavac, Ivan
16. Rais, Olda
17. Salopek, Stjepan
18. Sestrić, Marinela
19. Smiljanić, Dominik
20. Šepl, Ivan
21. Štandar, Ivona
22. Tutić, Dominik
23. Vedral, Matija


Razredni odjel: 4. PT
Program-zanimanje: TEHNIČAR CESTOVNOG PROMETA
Razrednik: Darko Lapaš


1. Ajman, Marijan
2. Ambroš, Andrej
3. Bahunek, Ivan
4. Banić, Matej
5. Bendra, Kristina
6. Cajsperk, Martina
7. Danjek, Željka
8. Di Zepp, Giordano
9. Drempetić, Nikolina
10. Đurđević, Vedran
11. Heron, Andreja
12. Herout, Marin
13. Ivanušević, Nikolina
14. Jareš, Mateo
15. Koči, Ivan
16. Kovačević, Sladjana
17. Kozina, Dominik
18. Krčma, Jan
19. Lacko, Kristian
20. Netoušek, Dino
21. Pejić, Ilija
22. Ribić, Matea
23. Šanda, Helena
24. Tomašek, Dario
25. Vukelić, Karlo
26. Zavodnik, Anita


Razredni odjel: 4. ET
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednik: Drago Martinović


1. Beki, Toni
2. Buzaković, Bogdan
3. Chadjim, Marko
4. Čizmar, Dominik
5. Finek, Mario
6. Gagić, Mario
7. Kasal, Mateo
8. Kaurin, Ivan
9. Ković, Anto
10. Lepan, Ilija
11. Margetić, Danijel
12. Orčik, Ivan
13. Patek, Igor
14. Pejazić, Franjo
15. Radočaj, Ivan
16. Rohlik, Tony
17. Sedlaček, Marijan
18. Simonović, Damjan
19. Toufar, Marinko
20. Vodjerek, Vanja


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: AUTOMEHANIČAR
Razrednik: Juraj Horak


1. Bliznac, Anto
2. Daić, Antonio
3. Fudurić, Tomislav
4. Jambrešić, Josip
5. Jozić, Franjo
6. Karniš, Toni
7. Kebrle, Mihael
8. Klemše, Davor
9. Majdandžić, Renato
10. Marjanović, Matija
11. Marošević, Ivan
12. Miaški, Ivan
13. Meždi, Bujamin
14. Mitrović, Domagoj
15. Nožarić, Josip
16. Puškarić, David
17. Ribarić, Tihomir
18. Sim, Robert
19. Slivar, Sven
20. Šafar, Danijel
21. Šlehta, Damir
22. Talan, Josip
23. Toth, Antonio
24. Valter, Ivan


Razredni odjel: 3. P
Program-zanimanje: VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Mladen Častek


1. Ban, Antonio
2. Barešić, Darislav
3. Belančić, Tihomir
4. Beneš, Andreja
5. Božić, Ljubomir
6. Đopar, Vanja
7. Gračanac, Dino
8. Grgić, Nikola
9. Hancko, Nedeljko
10. Jaković, Anton
11. Josipović, Matej
12. Kristić, Nikola
13. Lacko, Stjepan
14. Lovrić, Marko
15. Marijanović, Josip
16. Matić, Mario
17. Medenjak, Nikola
18. Pavić, Nikola
19. Perić, Mladen
20. Sentić, Miro
21. Šimunek, Antonio
22. Teodorčević, Matej
23. Tepeš, Pavle
24. Tomić, Franjo
25. Tutić, Franjo
26. Voborski, Mladen


Razredni odjel: 3. E
Program-zanimanje: ELEKTROINSTALATER
Razrednik: Tomislav Brletić


1. Ajman, Marko
2. Barišić, Mato
3. Bićanić, Marijan
4. Biondić, Ivan
5. Bobinac, Kristijan
6. Etemi, Admir
7. Farkaš, Dario
8. Gegić, Kristo
9. Glogovski, Denis
10. Ilinović, Ivan
11. Jandroković, Vedran
12. Komljenović, Tomislav
13. Komuškić, David
14. Madžo, Erik
15. Mulalić, Sebastian
16. Slivar, Tin
17. Subašić, Ivan
18. Šanda, Danijel
19. Tuković, Antonio
20. Tutić, Tomislav


Školska godina 2011./2012.


Razredni odjel: 4. PT
Program-zanimanje: TEHNIČAR CESTOVNOG PROMETA
Razrednica: Mirela Ajhner


1. Antal, Romano
2. Antunović, Antonija
3. Bubnjić, Suzana
4. Cindrić, Igor
5. Čegec, Tomislav
6. Drempetić, Tomislav
7. Frantal, Dalibor
8. Frantal, Zdravko
9. Grbac, Marija
10. Grdanić, Valentino
11. Horak, Valentina
12. Hruza, Kristina
13. Ivošević, Marko
14. Jakšić, Tea
15. Kemper, Ivona
16. Knogel, Ivana
17. Krenek, Šimun
18. Kufner, Gabriel
19. Mijatović, Marijo
20. Nenadović, Matej
21. Pintera, Iva
22. Pitanti, Tea
23. Sakaž, Antonio
24. Sandrini, Ivan
25. Simonić, Ivan
26. Stožicki, Valentino
27. Šepl, Danijel
28. Tomić, Nikola
29. Višek, Vedran


Razredni odjel: 4. ET
Program-zanimanje: ELEKROTEHNIČAR, TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO
Razrednica: Anita Cigut


1. Adžijević, Tomislav
2. Andok, Renato
3. Barešić, Kristian
4. Bengez, Tomislav
5. Berić, Franjo
6. Bokun, Marko
7. Božić, Danijel
8. Brisinello, Matteo
9. Čengić, Marijan
10. Čokara, Danijel
11. Frantal, Dino
12. Kelemin, Ivan
13. Kuhinek, Vedran
14. Kuzmanović, Goran
15. Lakotić, Valentino
16. Laučan, Vlado
17. Marković, Milan
18. Martinović, Hrvoje
19. Mihajlović, Ivan
20. Prhal, Deni
21. Prohaska, Timotej
22. Rajković, Zvonimir
23. Ringl, Filip
24. Sopić, Tomica
25. Šega, Dalibor
26. Valek, Igor
27. Vašiček, Tomislav
28. Vlahek, Zlatko
29. Zebić, Patricija
30. Zubak, Tomislav


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: AUTOMEHANIČAR, INSTALATER GRIJANJA I KLIMATIZACIJE, STROJOBRAVAR
Razrednik: Milan Kljajić
1. Balog, Daniel
2. Batković, Valentin
3. Bureš, Daniel
4. Derfl, Josip
5. Franc, Andrej
6. Glazer, Dalibor
7. Josipović, Silvio
8. Jurišić, Hrvoje
9. Jurković, Josip
10. Karniš, Mihael
11. Kolak, Marko
12. Maha, Josip
13. Melkus, Matija
14. Milican, Anđelko
15. Milosavljević, Antonio
16. Prugovečki, Danijel
17. Radnić, Marko
18. Šešet, Dario
19. Vanjiček, Davor
20. Vlahović, Stjepan


Razredni odjel: 3. P
Program-zanimanje: VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Denis Gabor


1. Andrejić, Tihomir
2. Cink, Ivica
3. Dražetić, Marko
4. Đorđević, Josip
5. Đorđević, Stjepan
6. Gegić, Marijan
7. Hađim, Leo
8. Jakšić, Matija
9. Jozić, Mario
10. Jurkić, Juro
11. Kešćec, Tomislav
12. Koči, Alen
13. Lenće, Stjepan
14. Marković, Antun
15. Matić, Roko
16. Mioč, Petar
17. Puškarić, Marin
18. Reizel, Antun
19. Rubinić, Goran
20. Sakač, Marko
21. Sandrin, Antonio
22. Sarka, Tomislav
23. Tadić, Anto
24. Tomić, Mario
25. Vašek, Danijel
26. Vicić, Sebastijan


Razredni odjel: 3. E
Program-zanimanje: ELEKTROINSTALATER, ELEKTROMEHANIČAR
Razrednik: Ladislav Pilat


1. Barberić, Lucijan
2. Bliznac, Kristijan
3. Filipin, Marin
4. Grgić, Mato
5. Halupecki, Daniel
6. Hanževački, Josip
7. Ilinović, Antonio
8. Jambrešić, Denis
9. Josipović, Teo
10. Jozić, Filip
11. Jureša, Denis
12. Krisla, Matija
13. Mrkonja, Antonio
14. Radaković, Valentino
15. Stejskal, Antonio
16. Šilarić, Vinko
17. Tunić, Franjo
18. Vincek, Hrvoje


Školska godina 2010./2011.


Razredniodjel: 4. PT
Program-zanimanje: TEHNIČAR CESTOVNOG PROMETA
Razrednik: Goran Repinc


1. Andrejić, Petar
2. Bahun, Vanja
3. Bartak, Armin
4. Bis, Denis
5. Bliznac, Marino
6. Glazer, Marin
7. Grandić, Goran
8. Horak, Dario
9. Hosi, Dario
10. Idžanović, Pavo
11. Jozić, Filip
12. Jozić, Ivica
13. Lacković, Eni
14. Lefelman, Mirela
15. Matušek, Danijel
16. Matušek, Dejan
17. Perić, Ljubica
18. Perković, Carla
19. Sabo, Dalibor
20. Sić, Tea
21. Sladojević, Tihomir
22. Sudetić, Josip
23. Šušnjara, Mijo
24. Tomašek, Ines
25. Žuger, Anamarija


Razredni odjel: 4. ET
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednica: Maja Martinović


1. Bernat, Valentino
2. Briševac, Matija
3. Danojević, Nenad
4. Dmejhal, Matija
5. Filipčić, Filip
6. Hnojčik, Kristijan
7. Klobučarević, Robert
8. Ljevaković, Filip
9. Matković, Marin
10. Mijatović, Stipan
11. Piletić, Matej
12. Plh, Ante
13. Rajek, Ivan
14. Rendić, Filip
15. Ružička, Igor
16. Sertić, Marko
17. Šubert, Bruno
18. Viboh, Matija
19. Volkov, Ivan
20. Weber, Anton


Razredni odjel: 3. SA
Program-zanimanje: AUTOMEHANIČAR, TOKAR
Razrednica: Sanja Busić


1. Adžijević, Marko
2. Andreić, Mika
3. Bogdan, Dražen
4. Grgić, Goran
5. Grgić, Niko
6. Hađim, Antun
7. Karnik, Vitomir
8. Karniš, Matija
9. Keć, Tibor
10. Keć, Tomislav
11. Košnjar, Silvio
12. Laslo, Oliver
13. Marošević, Tomislav
14. Mateš, Robert
15. Milican, Antun
16. Osmak, Stjepan
17. Radnić, Marko
18. Rakas, Ivan
19. Tubić, Franjo
20. Zec, Marko


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: INSTALATER GRIJANJA I KLIMATIZACIJE, PLINOINSTALATER, VODOINSTALATER
Razrednik: Zdravko Sikora


1. Cajsperk, Mihael
2. Crnković, Matej
3. Indra, Danijel
4. Jaković, Anton
5. Jozić, Mario
6. Jurišić, Marko
7. Kristić, Josip
8. Lukić, Goran
9. Mijatović, Darijo
10. Moker, Matej
11. Perić, Ivan
12. Rohlik, Damir
13. Turek, Željko


Razredni odjel: 3. P
Program-zanimanje: VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Miroslav Bažant
1. Andrejić, Ivica
2. Čović, Robert
3. Dokić, Marijo
4. Džaleta, Igor
5. Halupecki, Kruno
6. Jaković, Tihomir
7. Jozić, Anđelko
8. Kristić, Franjo
9. Marić, Nikola
10. Mitrović, Hrvoje
11. Pavić, Josip
12. Simonović, Franjo
13. Varat, Tomislav
14. Žgela, Tomislav


Razredni odjel: 3. E
Program-zanimanje: ELEKTROINSTALATER, ELEKTROMEHANIČAR
Razrednik: Krunoslav Kulhavi


1. Andričević, Tomislav
2. Barišić, Danijel
3. Drašner, Gabrijel
4. Feltrin, Mario
5. Filipin, Ado
6. Fires, Kristijan
7. Hasanac, Robert
8. Herek, Hrvoje
9. Hroh, Jan
10. Karlović, Denis
11. Komljenović, Filip
12. Kreuzer, Matija
13. Kudrna, Damir
14. Lacković, Dario
15. Martić, Matija
16. Pribil, Vitomir
17. Puškaš, Josip
18. Šagovac, Hrvoje
19. Vlahović, Dražen


Školska godina 2009./2010.


Razredni odjel: 4. PT
Program- zanimanje: TEHNIČAR CESTOVNOG PROMETA
Razrednica: Antonia Varat


1. Andrijević, Tomislav
2. Bartonj, Antonio
3. Borojević, Lidija
4. Božoki, Darko
5. Bublić, Željko
6. Dostal, Adriana
7. Gros, Marina
8. Henčel, Filip
9. Juranović, Ivan
10. Jurkić, Lucija
11. Klimeš, Boris
12. Lalić, Marko
13. Matić, Josip
14. Milobara, Ivan
15. Miljanović, Manuela
16. Molnar, Luka
17. Nemeš, Anita
18. Obradović, Nemanja
19. Pintarić, Matija
20. Rohlik, Vitomir
21. Štampf, Mirela
22. Tomić, Josip
23. Tuček, Vitomir
24. Vavra, Monika
25. Vujčić, Mario
26. Župančić, Marijo


Razredni odjel: 4. ET
Program- zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednica: Tatjana Sekereš


1. Ačaj, Davor
2. Bahnjik, Dino
3. Bengez, Kristijan
4. Bilanović, Mato
5. Bosanac, Đorđe
6. Božek, Davor
7. Bukač, Kristian
8. Cenger, Benjamin
9. Družin, Eugen
10. Gamberger, Antun
11. Herout, Tomislav
12. Houf, Libor
13. Joščak, Renato
14. Jurić, Igor
15. Knogl, Marin
16. Kovačević, Matej
17. Kozić, Emanuel
18. Krejča, Krešo
19. Lalić, Marko
20. Leder, Marcel
21. Ožeg, Davor
22. Pajtl, Josip
23. Pribanić, Dominik
24. Rusan, Kruno
25. Sanić, Silvio
26. Šepl, Silvio
27. Štimac, Tomislav
28. Topić, Stipe


Razredni odjel: 3. SA
Program- zanimanje: AUTOMEHANIČAR
Razrednica: Katja Malkoč


1. Car, Mario
2. Černušak, Krunoslav
3. Djukić, Antun
4. Domović, Domagoj
5. Grgić, Marijan
6. Grgić, Vitomir
7. Iličić, Daniel
8. Ivić, Nikola
9. Jozić, Kristo
10. Kos, Luka
11. Kušić, Željko
12. Marjanović, Josip
13. Novaković, Dario
14. Reizel, Alen
15. Sendić, Ivan
16. Šimunović, Željko
17. Švab, Zvonimir
18. Tomić, Stjepan
19. Žarković, Josip


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: INSTALATER GRIJANJA I KLIMATIZACIJE, PLINOINSTALATER, VODOINSTALATER
Razrednik: Juraj Horak


1. Holeček, Danijel
2. Ivić, Božo
3. Jaković, Petar
4. Košnjar, Ivan
5. Mačković, Dejan
6. Marković, Boris
7. Nađ, Darko
8. Perić, Josip
9. Petrovicki, Milan
10. Plaščar, Tomislav
11. Poletto, Siniša
12. Ružička, Kristijan
13. Savi, Dražen


Razredni odjel: 3. P
Program-zanimanje: VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Branko Blažević
1. Dreković, Miloš
2. Gelenčir, Stjepan
3. Jaković, Seba
4. Jovanović, Siniša
5. Juranović, Antonio
6. Kihas, Marinko
7. Kristić, Anđelko
8. Lejčić, Zlatko
9. Ljubičić, Nikola
10. Malogorski, Stjepan
11. Marković, Anđelko
12. Marković, Viktor
13. Matković, Marko
14. Mišljenović, Valentino
15. Nikolić, Franjo
16. Pavlinovac, Ivan
17. Pribanić, Antonio
18. Tokalić, Anto


Razredni odjel: 3. E
Program-zanimanje: ELEKTROINSTALATER, ELEKTROMEHANIČAR
Razrednik: Tomislav Kral


1. Brandeis, Denis
2. Crepulja, Mario
3. Cvijić, Ivan
4. Čmrlec, Stjepan
5. Družinec, Livio
6. Grujić, Dejan
7. Jagodić, Josip
8. Kalina, Dean
9. Kligl, Marijo
10. Kligl, Marko
11. Klobučar, Matija
12. Kolić, Tadija
13. Kovačević, Denis
14. Pavlović, Ivica
15. Pitanti, Antonio
16. Požežanac, Miroslav
17. Savi, Roberto
18. Sestrić, Alen
19. Stakić, Davor
20. Vađun, Željko
21. Varat, Slavko
22. Žarković, Siniša
23. Župan David, Alexander


Školska godina 2008./2009.


Razredni odjel: 4. ET
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednik: Denis Gabor


1. Balcer, Igor
2. Buhin, Ivica
3. Caha, Igor
4. Čepčar, Neven
5. Franjić, Antonijo
6. Giacometti, Marko
7. Hamp, Mirko
8. Kus, Dino
9. Lneniček, Matija
10. Lovrić, Gregor
11. Mik, Marko
12. Pellegrin, Josip
13. Savi, Tonći
14. Slakoper, Davor
15. Šmidt, Saša
16. Toufar, Silvano
17. Tunić, Srećko
18. Vujković, Andrej


Razredni odjel: 4. EL
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednik: Drago Martinović

1. Bojčić, Aleksandar
2. Bublić, Mario
3. Bubnjević, Matej
4. Crepulja, Josip
5. Čengić, Miro
6. Dolić, Dino
7. Jeftinić, Milan
8. Ježabek, Ivor
9. Klimeš, Ivan
10. Krasnić, Nino
11. Larma, Filip
12. Mrazek, Mladen
13. Nagy, Miroslav
14. Nožarić, Josip
15. Plantak, Vinko
16. Rais, Dino
17. Schneider, Josip
18. Taloš, Dejan
19. Tanač, Žan-Mari
20. Tomas, Matija
21. Trupina, Željko


Razredni odjel: 3. SA
Program-zanimanje: AUTOMEHANIČAR
Razrednik: Milan Kljajić
1. Bartulović, Anto
2. Dalponte, Martin
3. Ilinović, Ivica
4. Ilinović, Josip
5. Kolić, Nikola
6. Kurtović, Nebojša
7. Orozović, Nenad
8. Stracaboško, Miloš
9. Tanač, Miško


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: INSTALATER GRIJANJA I KLIMATIZACIJE, PLINOINSTALATER, VODOINSTALATER
Razrednik: Ladislav Pilat
1. Domović, Matija
2. Galko, Hrvoje
3. Jaković, Antun
4. Jaković, Jakov
5. Janota, Radko
6. Jarža, Karlo
7. Kalina, Dario
8. Los, Damir
9. Marković, Marko
10. Nančev, Marko
11. Polenus, Vedran
12. Ružička, Alen
13. Sikora, Bruno
14. Šenhold, Alen
15. Šerbedžija, Milan
16. Tutić, Marinko
17. Vondraček, Davor
18. Vrhovac, Danijel


Razredni odjel: 3. P
Program-zanimanje: VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Darko Lapaš


1. Andrejić, Boža
2. Carić, Goran
3. Deligegić, Nikola
4. Grgić, Mato
5. Ilinović, Dražen
6. Isić, Samir
7. Ivandija, Damir
8. Jaković, Franjo
9. Jaković, Krista
10. Kokalović, Marko
11. Lilovac, Tomislav
12. Ljubičić, Nikola
13. Marinović, Josip
14. Novak, Karlo
15. Ratkovac, Marko
16. Ribić, Antonio
17. Simonović, Andrija
18. Sivonjić, Pejo
19. Šturlić, Damir
20. Šugić, Ivo
21. Truhlaž, Dejan


Razredni odjel: 3. E
Program- zanimanje: ELEKTROINSTALATER, ELEKTROMEHANIČAR
Razrednik: Marko Radojčić
1. Bliznac, Krunoslav
2. Cisar, Robert
3. Dašek, Dejan
4. Grahovac, Danijel
5. Herout, Mihael
6. Ivančević, Marko
7. Ivanović Jakobi, Ivan
8. Jaković, Ivica
9. Karlović, Dejan
10. Klarić, Kristijan
11. Kral, Ivan
12. Lefelman, Danijel
13. Lujić, Josip
14. Mesic, Tin
15. Minik, Antonio
16. Pavić, Denis
17. Pavlović, Josip
18. Rupčić, Kristijan
19. Ružička, Denis
20. Sandrin, Dražen
21. Sestrić, Saša
22. Suknjaić, Perica
23. Szabo, Daniel
24. Tutić, Antonio
25. Žarković, Saša
26. Žunčić, Robert


Školska godina 2007./2008.


Razredni odjel: 4. ET
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednica: Anita Cigut


1. Ančić, Zoran
2. Barešić, Mario
3. Božanović, Tomislav
4. Farkaš, Matija
5. Francetić, Domagoj
6. Fridrih, Dražen
7. Grkinić, Filip
8. Hasanac, Krešo
9. Hušek, Dražen
10. Jularić, Ivan
11. Lovrić, Saša
12. Ljevaković, Ivan
13. Mihajlović, Aleksandar
14. Obradović, Aleksandar
15. Santo, Krešo
16. Starčević, Saša
17. Sušilović, Hrvoje
18. Šagovac, Silvio
19. Utješinović, Boris
20. Vindiš, Marko
21. Vondruška, Tomislav
22. Zajec, Stefan


Razredni odjel: 4. EL
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednica: Mirela Ajhner


1. Agatić, Darijo
2. Beniš, Josip
3. Bervida, Ivica
4. Cerhak, Ivan
5. Družin, Ivan
6. Eck, Davor
7. Fazlijaj, Miroslav
8. Hunjek, Mihael
9. Ježabek, Mario
10. Kopriva, Dalibor
11. Kraljić, Mario
12. Lefelman, Jasmin
13. Peić, Tomislav
14. Posavec, Igor
15. Rakarić, Mario
16. Sohor, Ivan
17. Štor, Alen
18. Tessari, Santo
19. Verić, Saša
20. Vlahović, Saša


Razredni odjel: 3. SA
Program-zanimanje: AUTOMEHANIČAR
Razrednica: Dobrila Bačić


1. Brajdić, Dalibor
2. Brandejs, Srećko
3. Dundović, Vlado
4. Horvat, Davor
5. Josipović, Andrej
6. Melkus, Dalibor
7. Melkus, Mladen
8. Nestinger, Josip
9. Nestinger, Stjepan
10. Pihir, Tihomir
11. Plavšić, Svetislav
12. Svrtan, Josip
13. Šenhold, Mario
14. Valenta, Mihael
15. Varat, Dario
16. Vondraček, Vlatko
17. Zailac, Nenad


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: INSTALATER GRIJANJA I KLIMATIZACIJE, PLINOINSTALATER, VODOINSTALATER
Razrednica: Katja Malkoč


1. Adžijević, Antonio
2. Aščić, Anto
3. Dašek, Siniša
4. Klaić, Sandi
5. Mrkonja, Dragan
6. Penezić, Marko
7. Polaček, Božidar
8. Prohaska, David
9. Savi, Josip
10. Sinjaković, Deni
11. Štefičić, Siniša
12. Tutić, Valentino
13. Vondra, Dražen
14. Žunčić, Ivan


Razredni odjel: 3. P
Program-zanimanje: Vozač motornog vozila
Razrednik: Branko Blažević


1. Domšić, Antonio
2. Dražetić, Mario
3. Finek, Emil
4. Föstö, Damjan
5. Havelka, Alen
6. Hradec, Antonio
7. Husak, Mario
8. Ilić, Alen
9. Ilić, Dominko
10. Koler, Juraj
11. Kovačić, Filip
12. Lovrić, Roko
13. Peić, Josip
14. Petran, Kristijan
15. Peulić, Saša
16. Segin, Edvin
17. Svoboda, Valentino
18. Škorić, Nemanja
19. Štenta, Goran
20. Tutić, Kristijan
21. Vidović, Zvonko


Razredni odjel: 3. E
Program-zanimanje: ELEKTROINSTALATER, ELEKTROMEHANIČAR, TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO
Razrednik: Krunoslav Kulhavi


1. Altus, Alex
2. Andrlić, Dejan
3. Bartoš, Sebastijan
4. Borojević, Aleksandar
5. Brida, Dominik
6. Čalić, Nemanja
7. Dalpont, Marko
8. Franjčić, Valentino
9. Golubović, Goran
10. Janček, Marko
11. Jovandić, Tadej
12. Krilčić, Vedran
13. Mijatović, Jozo
14. Nevrkla, Hrvoje
15. Nevrkla, Kristina
16. Pavić, Nenad
17. Pihir, Bojan
18. Ragač, Mario
19. Šenhold, Darko
20. Štefanac, Kristijan
21. Trupina, Franjo
22. Vašek, Tibor
23. Zeman, Dejan
24. Žilić, Ivo


Školska godina 2006./2007.


Razredni odjel: 4. ET
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednik: Goran Repinc


1. Andrijević, Igor
2. Berečki, Božidar
3. Caha, Libor
4. Čolić, Karlo
5. Džodan, Aleksandro
6. Grgić, Ivan
7. Hašek, Josip
8. Horvat, Dario
9. Hruza, Renato
10. Jeftinić, Saša
11. Josipović, Darko
12. Klika, Saša
13. Klimeš, Josip
14. Lovrenčić, Hrvoje
15. Malešević, Nikola
16. Manarin, Ivan
17. Marković, Doko
18. Obad, Mladen
19. Pernić, Vlastimir
20. Šljivić, Saša
21. Šokac, Damir
22. Trumbetić, Krunoslav
23. Tuček, Dalibor


Razredni odjel: 4. EL
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednica: Maja Martinović


1. Baškiera, Adriano
2. Bendra, Jozo
3. Cisar, Denis
4. Čović, Dubravko
5. Komljenović, Mario
6. Ković, Josip
7. Krivačić, Marko
8. Lazar, Miroslav
9. Levanić, Kristijan
10. Marković, Boris
11. Mijatović, Frano
12. Milek, Daniel
13. Milobara, Alen
14. Mojžeš, Ivan
15. Nervo, Dejan
16. Plažanin, Nino
17. Polaček, Dario
18. Rakas, Alen
19. Samardžija, Bruno
20. Selihar, Saša
21. Vaclavek, Danijel
22. Vindiš, Josip
23. Vondra, Dario


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: AUTOMEHANIČAR, VODOINSTALATER, PLINOINSTALATER
Razrednik: Juraj Horak


1. Bendra, Dragan
2. Djekić, Emir
3. Đukić, Goran
4. Franić, Marko
5. Havranek, Ivan
6. Jirsag, Daniel
7. Karniš, Danijel
8. Majcan, Stjepan
9. Marić, Dejan
10. Markov, Renato
11. Matić, Nenad
12. Nađ, Dražen
13. Popović, Mario
14. Straga, Ivan
15. Šidak, Manuel
16. Šlehta, Dalibor
17. Valečić, Miroslav
18. Vrhovac, Robert
19. Vuk, Filip


Razredni odjel: 3. P
Program-zanimanje: VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Vlado Hodžić


1. Aleksić, Boris
2. Cenger, Dario
3. Dostal, Emil
4. Grgić, Anđelko
5. Joskić, Augustin
6. Joskić, Nikola
7. Jozić, Anton
8. Karasek, Saša
9. Kobetić, Neven
10. Mađaroš, Dejan
11. Majstorović, Matija
12. Mihić, Dejan
13. Nikov, Marina
14. Pavlović, Svetozar
15. Pavrlišak, Vanja
16. Puškarić, Matej
17. Šoić, Saša
18. Štraus, Dalibor
19. Tepurić, Pejo
20. Tokalić, Bare
21. Tregner, Slaven


Razredni odjel: 3. E
Program-zanimanje: ELEKTROMEHANIČAR, ELEKTROINSTALATER
Razrednik: Stjepan Husak


1. Bliznac, Filip
2. Bohar, Dario
3. Čolić, Dragan
4. Drempetić, Mario
5. Filipin, Đuro
6. Gegić, Ivica
7. Grgić, Martin
8. Grgurić, Tomica
9. Hledik, Antonio
10. Holeček, Siniša
11. Horina, Želimir
12. Horvat, Zdravko
13. Jursik, Tomislav
14. Kanižaj, Hrvoje
15. Kir, Goran
16. Korošec, Dražen
17. Lukić, Vedran
18. Miljević, Karlo
19. Mlinarić, Nino
20. Pečanić, Davor
21. Perić, Nikola
22. Petrović, Nenad
23. Pika, Marko
24. Radnić, Andrej
25. Starčević, Siniša
26. Šenhold, Darko
27. Veltruski, Željko


Školska godina 2005./2006.


Razredni odjel: 4. ET
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednica: Tatjana Sekereš


1. Bok, Alen
2. Bublić, Ivan
3. Dežić, Ivan Marko
4. Ećimović, Krešimir
5. Fogl, Emanuel
6. Horvat, Hrvoje
7. Kadežabek, Saša
8. Kolić, Nikola
9. Latković, Zlatko
10. Leš, Ivan
11. Marković, Bogdan
12. Mijoč, Dario
13. Novosel, Mario
14. Pavičić, Miloš
15. Pavlović, Zvonimir
16. Salopek, Mario
17. Samardžić, Dino
18. Sendić, Kristijan
19. Takač, Renato
20. Tepurić, Branko
21. Tokalić, Nenad
22. Urbanek, Nikola
23. Vukoja, Mario
24. Zajec, Tomislav


Razredni odjel: 4. EL
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednica: Mihaela Amić


1. Beke, Kristijan
2. Borajević, Neven
3. Faktor, Marko
4. Getliher, Dario
5. Getliher, Vedran
6. Ježabek, Dražen
7. Josipović, Željko
8. Jun, Matko
9. Kaćera, Josip
10. Kaucki, Damir
11. Knezek, Renato
12. Kužilek, Miroslav
13. Malina, Ivan
14. Marošević, Stjepan Šen-Či
15. Pelikan, Damir
16. Poljak, Dražen
17. Savi, Mario
18. Shejbal, Leon
19. Skalnik, Bruno
20. Šnobl, Alen
21. Varga, Dražen
22. Veltruski, Mladen
23. Volšanski, Ivan


Školska godina 2004./2005.


Razredni odjel : 3. E
Program-zanimanje: ELEKTROMEHANIČAR, AUTOELEKTRIČAR
Razrednik: Drago Martinović


1. Barta, Tihomir
2. Bervida, Ivan
3. Bistrički, Mario
4. Buđina, Tomislav
5. Crnković, Mihael
6. Grigić, Vlado
7. Ilinović, Mato
8. Kralj, Alen
9. Ljevar, Robert
10. Minik, Danijel
11. Mlinarić, Mario
12. Orban, Tomilav
13. Pejić, Neven
14. Petković, Slađan
15. Polak, Alen
16. Skender, Nikolina
17. Stanković, Dean
18. Starešinić, Goran
19. Špelić, Klement
20. Uldrijan, Dorian
21. Vidaković, Matej
22. Weber, Hrvoje
23. Žehaček, Mario


Razredni odjel : 3. SA
Program-zanimanje: AUTOMEHANIČAR
Razrednica: Dobrila Bačić


1. Basarić, Srđan
2. Černušak, Igor
3. Ećimović, Igor
4. Grgić, Tadija
5. Hanževački, Krešimir
6. Horvat, Saša
7. Ivak, Alen
8. Jagodić, Saša
9. Jakić, Jako
10. Karan, Savo
11. Kos, Tomislav
12. Matošević, Vladimir
13. Mijatović, Mario
14. Mraz, Antun
15. Pletikapa, Marko
16. Pranjić, Marijo
17. Sabo, Mladen
18. Smolić, Dejan
19. Svoboda, Daniel
20. Vanjek, Renato
21. Vorel, Dražen
22. Zdešić, Željko


Razredni odjel : 3. S
Program-zanimanje : VODOINSTALATER, PLINOINSTALATER
Razrednica: Sanja Busić


1. Andrejić, Viktor
2. Bendra, Miro
3. Brezinščak, Dejan
4. Čehulić, Miroslav
5. Grgić, Jozo
6. Jozić, Antun
7. Jozić, Franjo
8. Jurić, Boris
9. Jurić, Davor
10. Kovačević, Goran
11. Matić, Franjo
12. Merdanović, Ibrahim
13. Milaković, Marko
14. Obad, Goran
15. Rončević, Borislav
16. Santo, Alberto
17. Švab, Marijo
18. Velicki, Tihomir
19. Zubalj, Dalibor


Razredni odjel : 3. P
Program-zanimanje : VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Miroslav Bažant


1. Bliznac, Ilija
2. Borojević, Milena
3. Dolušić, Ivan
4. Grgić, Ivo
5. Herout, Davor
6. Hunjek, Zoran
7. Kokot, Ivana
8. Kolić, Zefa
9. Lujanac, Darko
10. Majstorović, Zoran
11. Martinović, Soraja
12. Novotni, Darko
13. Počuč, Željko
14. Popovački, Vedran
15. Radaković, Dario
16. Rajković, Ivan
17. Riđić, Igor
18. Šperanca, Marino
19. Vondra, Dalibor
20. Vuk, Fabijan
21. Zdjelar, Vedran


Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razredni odjel : 4. ET
Razrednik: Vladimir Koudela


1. Balcer, Saša
2. Banić, Damir
3. Bašić, Robert
4. Belokapa, Mario
5. Bogeljić, Mladen
6. Bojčić, Srđan
7. Bok, Libor
8. Brdar, Dražen
9. Crnogaj, Ognjen
10. Čunčić, Igor
11. Filipović, Dario
12. Hejtmanek, Ivan
13. Ježabek, Igor
14. Jurgec, Goran
15. Karpišek, Luka
16. Kreh, Vedran
17. Liber, Alen
18. Madračević, Denis
19. Majc, Valentin
20. Marić, Goran
21. Martinović, Zoran
22. Orozović, Dario
23. Pernić, Vedrana
24. Plavšić, Jelena
25. Prohaska, Danijel
26. Rizner, Mario
27. Spajić, Goran
28. Straga, Marko
29. Šimunović, Marijo
30. Švasta, Ivan
31. Tomašek, Ivan
32. Vondrak, Tihomir
33. Zeman, Vlatko


Školska godina 2003./2004.


Razredni odjel: 3. E
Program-zanimanje: ELEKTROMEHANIČAR, AUTOELEKTRIČAR
Razrednik: Stjepan Husak
1. Božić, Vinko
2. Crnković, Saša
3. Cvijetojević, Goran
4. Čikor, Dražen
5. Drempetić, Antonio
6. Franješević, Mladen
7. Frićer, Ivan
8. Halupecki, Samuel
9. Haric, Igor
10. Havranek, Mario
11. Karačon, Josip
12. Karlovac, Saša
13. Klimeš, Mario
14. Kosanović, Nebojša
15. Kovačić, Željko
16. Lesičak, Mladen
17. Ljevaković, Duško
18. Matičić, Tihomir
19. Matina, Saša
20. Matković, Darijo
21. Mraz, Darko
22. Nađ, Saša
23. Nemet, Goran
24. Ožeg, Vjekoslav
25. Pejić, Neven
26. Pintarić, Matija
27. Pranješ, Zoran
28. Radak, Damir
29. Švab, Ivan
30. Tepeš, Dalibor
31. Tepeš, Stjepan
32. Uršan, Kristijan
33. Vereb, Ivan
34. Vučina, Dražen


Razredni odjel: 3. P
Program-zanimanje: VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Darko Lapaš


1. Devčić, Tomislav
2. Grgić, Martin
3. Gunjavić, Dario
4. Jozić, Branimir
5. Jozić, Marko
6. Jukić, Petar
7. Klemen, Igor
8. Kovač, Goran
9. Kovačić, Davor
10. Jovanac, Darko
11. Malbašić, Ivo
12. Matić, Zefa
13. Nemec, Doris
14. Piščević, Dragan
15. Šamu, Danijel
16. Vađun, Miljenko
17. Vitas, Srđan
18. Vrtarić, Josip
19. Vujić, Duško
20. Šteković, Dražen


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: VODOINSTALATER, PLINOINSTALATER
Razrednik: Juraj Horak


1. Bartonj, Denis
2. Beniš, Boris
3. Dabić, Jovan
4. Dakić, Olja
5. De Zan, Mario
6. Houf, Spomenka
7. Kanižaj, Igor
8. Kanižaj, Vedran
9. Klarić, Milenko
10. Kolaček, Darko
11. Lovrić, Slobodan
12. Marić, Mišel
13. Marović, Vladimir
14. Matić, Darko
15. Milinović, Slobodan
16. Orlović, Dejan
17. Pihir, Mladen
18. Saratlija, Marko
19. Sikaček, Darko
20. Tunić, Srđan
21. Tusun, Ivan
22. Tutić, Dario
23. Žili, Dario


Razredni odjel: 3. SA
Program-zanimanje: AUTOMEHANIČAR
Razrednik: Vlado Hodžić


1. Balta, Mišo
2. Buhin, Vladimir
3. Davidović, Rajko
4. Dvožak, Mario
5. Đotlo, Ivan
6. Đukić, Branislav
7. Hasanac, Goran
8. Ježabek, Vitomir
9. Jurkić, Ivo
10. Klemenčić, Mario
11. Kolaček, Josip
12. Korošec, Ivan
13. Ljevar, Reenato
14. Martek, Želimir
15. Marušić, Renato
16. Matković, Dražen
17. Mikuš, Želimir
18. Mlinarić, Danijel
19. Mutka, Dalibor
20. Paškalj, Danijel
21. Perić, Milan
22. Pušelja, Mario
23. Saratlija, Ivo
24. Starek, Želimir
25. Stjepanović, Šaša
26. Šolaja, Josip
27. Topić, Mile
28. Velić, Dejan
29. Vuk, Miomir


Razredni odjel: 4. ET
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednica: Anita Cigut


1. Antunović, Aleksandar
2. Balaško, Zdeslav
3. Bartoniček, Tomislav
4. Bjelić, Darko
5. Božić, Matija
6. Brdal, Stanko
7.Ćulibrk, Dejan
8. Duda, Vladimir
9. Đerke, Davor
10. Gorša, Dario
11. Hegol, Slaven
12. Ivandić, Kristijan
13. Lapaš, Mladen
14. Mijatović, Stjepan
15. Mileusnić, Dražen
16. Rizner, Stanislav
17. Sabolić, Marko
18. Stojaković, David
19. Šljivić, Zoran
20. Šokac, Dario
21. Toplak, Stjepan
22. Uzelac, Saša
23.Vaclavek, Josip


Školska godina 2002./2003.


Razredni odjel: 3. E
Program-zanimanje: AUTOELEKTRIČAR, ELEKTROMEHANIČAR
Razrednca: Ljiljana Pilizzari-Marić


1. Bukač, Dalibor
2. Ćukelj, Krunoslav
3. Daničić, Marko
4. Doskočil, Dario
5. Dvořak, Boris
6. Hurmić, Senad
7. Ilinović, Josip
8. Kasal, Dražen
9. Karić, Danijel
10. Kufner, Ivan
11. Majvald, Dario
12. Malina, Saša
13. Molnar, Darko
14. Ostojić, Nemanja
15. Pejazić, Danijel
16. Pofek, Tibor
17. Potnar, Goran
18. Přibil, Dalibor
19. Shejbal, Dario
20. Silović, Igor
21. Sivonjić, Dragan
22. Skender, Mirko
23. Slipčević, Danijel
24. Sobota, Denis
25. Sudar, Saša
26. Šugić, Marijo
27. Tuček, Igor


Razredni odjel: 3. P
Program-zanimanje: VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Goran Repinc


1. Dite, Ivan
2. Dujkić, Mate
3. Fabek, Emil
4. Filipić, Tomislav
5. Frantal, Dario
6. Frantal, Tomislav
7. Grgić, Anto
8. Grgić, Danijel
9. Ivić, Josip
10. Jaković, Josip
11. Jaković, Nikola
12. Jurić, Luka
13. Kiš, Danijel
14. Kolić, Zoran
15. Kovačić, Darko
16. Kranjec, Branko
17. Marojević, Jelena
18. Mijić, Željka
19. Mustafagić, Alen
20. Preselj, Toni
22. Rambousek, Tihomir
23. Sambol, Nikola
24. Simonović, Mika
25. Skalnik, Ivan
26. Šepl, Ines
27. Vaniček, Tihomir
28. Vidović, Ivica
29. Turković, Ilija


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: AUTOMEHANIČAR, PLINOINSTALATER, VODOINSTALATER
Razrednik: Denis Gabor


1. Adžijević, Srećko
2. Arabadžić, Mario
3. Čehulić, Tomislav
4. Grgić, Ivo
5. Ivančević, Josip
6. Jurić, Miran
7. Halupa, Dalibor
8. Kalenski, Antun
9. Kanižaj, Damir
10. Kelečić, Josip
11. Kligl, Matej
12. Krivić, Vjekoslav
13. Los, Alen
14. Marijanović, Ivica
15. Matička, Dražen
16. Patek, Saša
17. Subašić, Tomas
18. Szarvaš, Ivica
19. Vojta, Ivor


Razredni odjel: 3. SA
Program-zanimanje: AUTOMEHANIČAR
Razrednik: Milan Kljaić


1. Batinić, Mišo
2. Dražetić, Frano
3. Hađim, Damir
4. Jakšić, Davor
5. Lukaš, Mario
6. Maretić, Goran
7. Marošević, Sandro
8. Matanović, Miroslav
9. Mikeš, Dalibor
10. Mutka, Dejan
11. Mutka, Igor
12. Nađ, Danijel
13. Prpić, Oliver
14. Pavić, Danijel
15. Ratić, Nenad
16. Rončević, Žarko
17. Sapanjoš, Ivica
18. Šumar, Marko
19. Veiser, Nikola
20. Valentić, Ivan
21. Žutinić, Dragiša


Razredni odjel: 4. ET
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednica: Maja Martinović


1. Babić, Branislav
2. Balaško, Mislav
3. Brkić, Igor
4. Brus, Željko
5. Cegledi, Davor
6. Cipan, Ivan
7. Čarapović, Vedran
8. Černušak, Alen
9. Družin, Tomislav
10. Drvarić, Matija
11. Getliher, Antun
12. Husak, Velimir
13. Idžanović, Stipe
14. Jagodić, Siniša
15. Krajnović, Tihomir
16. Los, Danijel
17. Lukić, Dejan
18. Makrievski, Dario
19. Matina, Goran
20. Petrović, Mario
21. Preselj, Antonio
22. Pucak, Danijel
23. Radosavljević, Miroslav
24. Tanić, Krunoslav
25. Truhlaž, Ivica
26. Valek, Darko
27. Vedriš, Goran


Školska godina 2001./2002.


Razredni odjel : 3. SA
Program-zanimanje: AUTOMEHANIČAR
Razrednik: Milan Kljajić

1. Barišić, Goran
2. Borojević, Siniša
3. Čović, Saša
4. Ivić, Anton
5. Jaković, Pavle
6. Kolouch, Dražen
7. Kop, Hrvoje
8. Lor, Dalibor
9. Lukaš, Saša
10. Mach, Darko
11. Markov, Valentino
12. Matijević, Ivan
13. Nechvatal, Darko
14. Perić, Marijan
15. Poleto, Zdravko
16. Ratkovski, Krešimir
17. Rica, Saša
18. Salvador, Zlatko
19. Sikaček, Zlatko
20. Silović, Kristijan
21. Smiljanić, Srebrenko
22. Somer, Ivan
23. Srebrenarić, Danijel
24. Širac, Andrija
25. Tepeš, Nikola
26. Toplak, Tomislav
27. Uršan, Ivica
28. Vondraček, Dražen
29. Vondraček, Mihael
30. Zemunović, Jasmin


Razredni odjel : 3. E
Program-zanimanje: AUTOELEKTRIČAR, ELEKTROMEHANIČAR
Razrednik: Drago Martinović

1. Bališ, Mario
2. Bendra, Goran
3. Bendra, Pero
4. Brandeis, Dario
5. Brandeis, Vedran
6. Diblik, Željko
7. Djotlo, Davor
8. Đurđević, Vanja
9. Fridrih, Damir
10. Gajger, Miroslav
11. Glazer, Tomas
12. Inhof, Vlatka
13. Jakopec, Zlatko
14. Jeniček, Bruno
15. Karnik, Libor
16. Krajcer, Mario
17. Krenek, Ivica
18. Lukić, Željko
19. Metikoš, Ranko
20. Orban, Viktor
21. Pilić, Ivica
22. Ružička, Danijel
23. Sivonjić, Dragan
24. Svakidan, Aleksandar
25. Svrtan, Igor
26. Šturlić, Drago
27. Šugić, Jozo
28. Toplak, Goran
29. Žutinić, Mladen


Razredni odjel : 3. P
Program-zanimanje: VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Zdravko Sikora

1. Biljan, Davor
2. Čeretni, Josip
3. Filić, Pavle
4. Horak, Emil
5. Ivić, Anton
6. Jozić, Nikola
7. Jurak, Ivan
8. Kokalović, Radomir
9. Kolić, Nikola
10. Kozolić, Tihomir
11. Krajačić, Jure
12. Lošonc, Tibor
13. Marić, Dario
14. Marković, Josip
15. Martić, Nenad
16. Panić, Vitomir
17. Tunić, Stjepan
18. Vicić, Boža
19. Vondraček, Danijel


Razredni odjel : 3. S
Program-zanimanje: STROJOBRAVAR
Razrednik: Ladislav Pilat

1. Antal, Ivan
2. Blanda, Ivan
3. Cerhak, Igor
4. Domitrek, Josip
5. Dreković, Zoran
6. Dušek, Mario
7. Galunić, Željko
8. Hunjek, Danijel
9. Kevdžija, Danko
10. Kolaček, Tomislav
11. Kuntin, Ivan
12. Macha, Goran
13. Matičić, Denis
14. Melkus, Dario
15. Mihaljinac, Velimir
16. Plažanin, Denis
17. Žilić, Slobodan


Razredni odjel : 4. ET
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednica: Dobrila Bačić

1. Balder, Dejan
2. Bene, Dalibor
3. Bogdan, Mladen
4. Černušak, Kristijan
5. Dabić, Ranko
6. Doneski, Dejan
7. Dragišić, Danijel
8. Dražetić, Goran
9. Družin, Toni
10. Geroč, Slaven
11. Horvat, Dalibor
12. Jezdić, Slaven
13. Juraj, Željko
14. Katić, Milan
15. Kolek, Mato
16. Kolouch, Danijel
17. Krišto, Ivica
18. Križan, Ivan
19. Krivski, Marko
20. Kubec, Krunoslav
21. Matina, Danijel
22. Mik, Damjan
23. Omerza, Vedran
24. Plavšić, Duško
25. Saratlija, Alojz
26. Šafar, Goran
27. Štraus, Dorian
28. Turek, Vitomir
29. Vaclavek, Alen
30. Vuk, Franjo


Školska godina 2000./2001.


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: STROJOBRAVAR, TOKAR, PLINOINSTALATER, VODOINSTALATER
Razrednik: Juraj Horak
1. Čizmić, Anto
2. Djonlić, Josip
3. Hlodik, Darko
4. Hurmić, Borislav
5. Janota, Dalibor
6. Jelaš, Mario
7. Ježabek, Anđelko
8. Keč, Vjekoslav
9. Krenek, Željko
10. Lauter, Mihael
11. Malbašić, Ljubomir
12. Martić, Igor
13. Njari, Đuro
14. Res, Martin
15. Sigeti, Josip
16. Slakoper, Saša
17. Smola, Igor
18. Sofka, Ivan
19. Špičak, Ivan
20. Štanf, Damir
21. Tatomirović, Dušan
22. Tepeš, Tomislav
23. Vaclavek, Miran
24. Zailac, Jovica
25. Žilić, Drago


Razredni odjel: 3. SA
Program-zanimanje: AUTOMEHANIČAR
Razrednik: Stjepan Husak

1. Andrejić, Petar
2. Andričić, Marinko
3. Bella, Denis
4. Blažević, Goran
5. Brezina, Davor
6. Cipan, Davor
7. Čakanić, Mario
8. Čukman, Dario
9. Dekalić, Miroslav
10. Dupelj, Dalibor
11. Duzbaba, Zdravko
12. Hajdin, Danilo
13. Kabiček, Samuel
14. Kuček, Danijel
15. Lesičak, Marijan
16. Lovrić, Ivo
17. Machat, Darko
18. Perić, Josip
19. Radosavljević, Radovan
20. Sabo, Dalibor
21. Skalnik, Boris
22. Straga, Nino
23. Šolc, Ivan
24. Varga, Danijel
25. Vitina, Siniša
26. Zeman, Ivica


Razredni odjel: 3. E
Program-zanimanje: AUTOELEKTRIČAR, ELEKTROMEHANIČAR
Razrednik: Vlado Hodžić

1. Bakale, Hrvoje
2. Bilek, Vitomir
3. Brandeis, Damir
4. Caisperk, Dario
5. Ciganović, Stevo
6. Drempetić, Ivan
7. Gagić, Miodrag
8. Grgić, Marijan
9. Heidelberg, Željko
10. Ilinović, Branko
11. Ivanović, Goran
12. Kersting, Davor
13. Kovačić, Miroslav
14. Malina, Danijel
15. Mijatović, Mato
16. Petričević, Saša
17. Pintar, Dražen
18. Plaščar, Miroslav
19. Raos, Ivica
20. Sim, Goran
21. Starčević, Danijel
22. Svoboda, Krešo
23. Šlegel, Danijel
24. Todorović, Dobrivoj
25. Tomašević, Alen
26. Trkulja, Milan
27. Tuk, Mirjan
28. Varga, Saša
29. Viduka, Tomislav
30. Zanetti, Marko
31. Žabić, Antun


Razredni odjel: 3. P
Program-zanimanje: VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Darko Lapaš

1. Bahun, Saša
2. Bajo, Božo
3. Baldi, Dario
4. Bliznac, Ana
5. Grgić, Anto
6. Hala, Goran
7. Hofman, Marin
8. Kanjir, Senada
9. Karan, Snježana
10. Kolić, Anton
11. Kolić, Zoran
12. Marković, Anđa
13. Marojević, Danijela
14. Mladić, Anto
15. Nikolić, Veronika
16. Pastuović, Vladimir
17. Pavlović, Sanja
18. Pejazić, Miljenko
19. Rek, Martina
20. Sabo, Igor
21. Skalnik, Igor
22. Šilarić, Josip
23. Šugić, Radovan
24. Turkalj, Ankica
25. Tutić, Ivan
26. Veladžić, Dejan


Razredni odjel: 4. ET
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednik: Vladimir Koudela

1. Bezbradica, Zoran
2. Bukač, Mario
3. Cerovečki, Tomislav
4. Černi, Ivan
5. Čitković, Zoran
6. Demartini, Marino
7. Filipin, Marko
8. Horina, Denis
9. Ivanović, Marko
10. Ivanović, Matija
11. Kalenski, Dalibor
12. Kiš, Ivan
13. Klaić, Dominik
14. Knežević, Mirko
15. Kolar, Nikola
16. Lefelman, Velimir
17. Matijašević, Dinko
18. Novak, Davor
19. Orozović, Željko
20. Pajer, Hrvoje
21. Perhat, Dario
22. Pošta, Matija
23. Prhal, Dalibor
24. Rohlik, Davor
25. Ružička, Denis
26. Šarčević, Konstantin
27. Šuvak, Miroslav
28. Valečić, Mario
29. Zahornicki, Alen


Školska godina 1999./2000.


Razredni odjel: 3. E
Program-zanimanje: AUTOELEKTRIČAR, ELEKTROMEHANIČAR
Razrednica: Tatjana Škorić

1. Blaha, Tomaš
2. Borši, Alen
3. Čakarić, Milenko
4. Feher, Stjepan
5. Geler, Tihomir
6. Havoić, Dario
7. Jakopec, Marijo
8. Jednaković, Vedran
9. Jeniček, Boris
10. Jerman, Tomislav
11. Kovačević, Saša
12. Krajcer, Irgen
13. Krajnović, Radovan
14. Lilovac, Robert
15. Mlinarić, Moris
16. Moulis, Mario
17. Mujanić, Fahir
18. Orlovčić, Goran
19. Putak, Dalibor
20. Recc, Josip
21. Rihter, Denis
22. Szabo, Alen
23. Šimek, Saša
24. Špaček, Velimir
25. Štefančić, Ivan
26. Takač, Dario
27. Tuček, Saša
28. Udžbinac, Marko
29. Udžbinac, Vjekoslav
30. Valečić, Marko
31. Vondraček, Damir
32. Zubalj, Tomislav


Razredni odjel: 3. P
Program-zanimanje: VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Dražen Herceg
1. Alivojvodić, Hrvoje
2. Barišić, Darinka
3. Bartoniček, Boris
4. Doležal, Robert
5. Đonović, Josip
6. Đotlo, Anto
7. Jaković, Dragan
8. Jaković, Lazar
9. Lončar, Milada
10. Marković, Pavle
11. Matošević, Zoran
12. Mijić, Miro
13. Nikolić, Franjo
14. Ojdanić, Ivan
15. Poštek, Dalibor
16. Pozaić, Velimir
17. Pozaić, Tomislav
18. Sadilek, Božidar
19. Šilarić, Antun
20. Šmiderkal, Ivan
21. Tokalić, Slavica
22. Trupina, Zoran
23. Tunić, Josip
24. Veladžić, Mišo
25. Volić, Mario


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: strojobravar, tokar, zidar, tesar i stolar
Razrednik: Juraj Horak
1. Bajo, Gabrijel
2. Bičak, Stevica
3. Franković, Marko
4. Havranek, Alen
5. Jareš, Dalibor
6. Jedvaj, Josip
7. Jurišić, Jozo
8. Keić, Dario
9. Klir, Dalibor
10. Koudela, Boris
11. Kubeš, Dario
12. Marijanović, Drago
13. Marošević, Sandi
14. Matić, Franjo
15. Pilić, Slobodan
16. Rohlik, Tihomir
17. Solina, Alen
18. Supan, Ludvik
19. Šimek, Saša
20. Vujić, Mladen


Razredni odjel: 3. SA
Program-zanimanje: AUTOMEHANIČAR
Razrednik: Ladislav Pilat
1. Bendra, Anto
2. Bina, Mario
3. Blažek, Darko
4. Brezina, Dario
5. Borojević, Milan
6. Čalić, Branko
7. Dvožak, Marko
8. Geler, Davor
9. Hlušička, Tihomir
10. Jurić, Dragan
11. Kligl, Dražen
12. Kučera, Roman
13. Kulaš, Ranko
14. Kranjec, Jurica
15. Lapaš, Mario
16. Matičić, Dejan
17. Matičić, Saša
18. Pintarić, Vitomir
19. Poklečki, Damir
20. Polenus, Ivica
21. Polenus, Mihael
22. Richter, Mario
23. Šmit, Mihael
24. Šugić, Novo
25. Tepurić, Srećko
26. Vodjerek, Rudolf
27. Živković, Radovan


Razredni odjel: 4. ET
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednica: Anita Cigut

1. Beranek, Tihomir
2. Borić, Ivan
3. Čavlović, Igor
4. Filipin, Saša
5. Glazer, Krunoslav
6. Grgić, Dragan
7. Jakopović, Saša
8. Krajcar, Krunoslav
9. Kral, Tomislav
10. Kutil, Tomislav
11. Lacković, Andrej
12. Liber, Denis
13. Matošević, Igor
14. Popovački, Danijel
15. Pruša, Marko
16. Rad, Alen
17. Radojčić, Marko
18. Smola, Dalibor
19. Tomašek, Vanja
20. Uldrijan, Saša
21. Uzel, Luka
22. Vaclavek, Vjeran
23. Valdgoni, Danijel


Školska godina 1998./1999.


Razredni odjel: 3. E
Program-zanimanje: AUTOELEKTRIČAR, ELEKTROMEHANIČAR
Razrednica: Maja Martinović
1. Abdić, Mario
2. Balta, Boris
3. Bec, Dražen
4. Beniš, Alen
5. Čukman, Mario
6. Džinić, Fahrudin
7. Frank, Bruno
8. Frelih, Slobodan
9. Gergi, Ivan
10. Grčić, Darko
11. Grgić, Alojzije
12. Grujić, Nenad
13. Grujić, Predrag
14. Horina, Tomislav
15. Houf, Darko
16. Janček, Tomislav
17. Janda, Danijel
18. Jerotić, Damir
19. Jesenaš, Igor
20. Jindra, Jan
21. Karnik, Petar
22. Marić, Mario
23. Matičić, Žarko
24. Mihajlović, Nenad
25. Paradžik, Marijan
26. Petrlik, Mario
27. Rakoš, Marin
28. Straga, Saša
29. Svoboda, Siniša
30. Urbanek, Velimir
31. Vlahović, Josip
32. Volšanski, Miroslav


Razredni odjel: 3. P
Program-zanimanje: VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Zdravko Sikora

1. Čorko, Mario
2. Daničić, Tomislav
3. Fila, Robert
4. Gegić, Jakov
5. Jozić, Gordana
6. Josić, Ivana
7. Kisela, Krunoslav
8. Kos, Mladen
9. Krajinović, Željko
10. Lukaš, Snježana
11. Matić, Mitar
12. Pejša, Tomislav
13. Radaković, Zoran
14. Salopek, Denis
15. Šakić, Jovana
16. Tomaš, Cmiljka
17. Tot, Marinela
18. Tršek, Damir
19. Ugarković, Marko
20. Vanjek, Valentina
21. Vuk, Slavka
22. Winkler, Vedran
23. Hlavaček, Marijan


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: STROJOBRAVAR, VODOINSTALATER
Razrednik: Milan Kljaić
1. Borojević, Goran
2. Cesar, Berislav
3. Gajger, Marjan
4. Grgić, Stipo
5. Hlušička, Igor
6. Jurić, Dejan
7. Jurković, Igor
8. Mijatović, Pavo
9. Mileusnić, Aleksandar
10. Rončević, Nikica
11. Sabo, Krešimir
12. Somi, Igor
13. Tomašković, Damir
14. Vukašinović, Nikola


Razredni odjel: 4. ET
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednica: Sanja Klubička

1. Ament, Žarko
2. Bubalo, Ivan
3. Čakanić, Ivan
4. Dubravac, Ivan
5. Đermanović, Branimir
6. Husak, Krunoslav
7. Kamber, Ivan
8. Klaić, Ivan
9. Lukač, Kruno
10. Milašin, Miljan
11. Plavček, Ivica
12. Podhola, Velimir
13. Poštek, Vitomir
14. Rajfek, Krunoslav
15. Rengel, Andrej
16. Stojčević, Ozren
17. Stranjik, Vjekoslav
18. Strehovac, Igor
19. Šimek, Saša
20. Špičak, Samuel
21. Špoljar, Nikola
22. Štampf, Željko
23. Topić, Igor
24. Vacka, Aleksandar
25. Vlahović, Željko
26. Vuleta, Josip
27. Vulić, Josip


Školska godina 1997./1998.


Razredni odjel: 3. E
Program-zanimanje: AUTOELEKTRIČAR, ELEKTROMEHANIČAR
Razrednik: Drago Martinović
1. Bahnik, Dalibor
2. Bajt, Tomislav
3. Beranek, Alen
4. Besprska, Damir
5. Bičak, Denis
6. Bjedov, Miroslav
7. Borojević, Rajko
8. Čakanić, Ivan
9. Daić, Nenad
10. Dmejhal, Saša
11. Dotlić, Mladen
12. Havranek, Dražen
13. Jeniček, Ivan
14. Koudela, Goran
15. Ložnjak, Igor
16. Marinić, Saša
17. Moulis, Darko
18. Nezić, Saša
19. Novosel, Bernardo
20. Ratkovski, Tomislav
21. Ruf, Igor
22. Sedić, Anđelko
23. Simonović, Sebastijan
24. Subota, Damir
25. Šarić, Dalibor
26. Šćepina, Mario
27. Tunić, Dragan
28. Vacka, Oliver
29. Vojković, Ivan
30. Vondraček, Željko
31. Žilić, Srećko


Razredni odjel: 3. P
Program-zanimanje: VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Darko Lapaš
1. Barišić, Marijana
2. Ćosić, Robert
3. Delač, Marijeta
4. Drobni, Irena
5. Herceg, Ivica
6. Horvat, Patek Goran
7. Jaković, Marjan
8. Jaković, Smiljan
9. Koči, Daniel
10. Kušić, Željka
11. Marković, Luka
12. Meljankić, Bariša
13. Santo, Nikolina
14. Šugić, Nevenka
15. Vanjek, Danijel
16. Vidrić, Ivana
17. Žužinjak, Davor


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: STROJOBRAVAR, TOKAR
Razrednica: Suzana Hunjak
1. Bališ, Oliver
2. Barišić, Marinko
3. Čengić, Saša
4. Dujmenović, Pero
5. Herceg, Davor
6. Kalivoda, Tihomir
7. Kevdžija, Alen
8. Kovač, Zoran
9. Lujanac, Alen
10. Majstorović, Saša
11. Makar, Josip
12. Martinelli, Ozren
13. Pustahija, Dalibor
14. Rišavi, Vitomir
15. Vuk, Ivica
16. Zdjarski, Josip


Razredni odjel: 3. SA
Program-zanimanje: AUTOMEHANIČAR
Razrednik: Marko Vulić
1. Carek, Goran
2. Erceg, Mario
3. Erlbek, Igor
4. Gidi, Željko
5. Gjaić, Darko
6. Heđi, Zoran
7. Jurišić, Zdenko
8. Kavali, Mario
9. Kovačić, Miodrag
10. Kranjec, Danijel
11. Kubin, Tihomir
12. Leja, Ninoslav
13. Liber, Dario
14. Markalaus, Dario
15. Martić, Miroslav
16. Mrazek, Dalibor
17. Nemet, Marin
18. Pihir, Jonatan
19. Smola, Marinko
20. Šakić, Dario
21. Štefanac, Damir
22. Tichy, Ratko
23. Tutić, Davor
24. Vujić, Milorad
25. Zanetti, Davor
26. Savanović, Srđan


Razredni odjel: 4. ET
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednica: Dobrila Bačić

1. Arabadžić, Leon
2. Bartonj, Dean
3. Đakometi, Mario
4. Đukić, Bare
5. Ferinac, Dejan
6. Fridrih, Marijo
7. Grgurić, Ivan
8. Horvat, Danijel
9. Houf, Anđelko
10. Krajcar, Dalibor
11. Križan, Branko
12. Kroužil, Igor
13. Lapaš, Saša
14. Lovrić, Anto
15. Lukić, Mladen
16. Mijatović, Miljan
17. Miljanović, Igor
18. Nadaždi, David
19. Nagy, Stevo
20. Nemet, Ivan
21. Nikolić, Saša
22. Patek, Igor
23. Pihir, Ivan
24. Potnar, Ivan
25. Slakoper, Slavko
26. Svrtan, Mario
27. Šafar, Tomislav
28. Šeba, Davor
29. Šimunović, Vjekoslav
30. Vojnović, Igor
31. Vondrak, Dejan
32. Zakarić, Dalibor
33. Zeman, Dalibor


Školska godina 1996./1997.


Razredni odjel: 3. DG
Program-zanimanje: ZIDAR, STOLAR, TESAR
Razrednik: Vlado Hodžić
1. Donat, Danijel
2. Dušek, Dario
3. Keč, Marijan
4. Kligl, Mladen
5. Korušec, Alen
6. Matina, Dražen
7. Paclik, Dalibor
8. Pigl, Kristijan
9. Pokorni, Tomislav
10. Popović, Nenad
11. Prokopić, Dejan
12. Prša, Zvonko
13. Šafar, Tihomir


Razredni odjel: 3. E
Program-zanimanje: elektroinstalater, elektromehaničar
Razrednik: Radmila Frantal, Stjepan Husak

1. Dobri, Željko
2. Dželajlija, Dražen
3. Džonlić, Zvonimir
4. Fiala, Damir
5. Finek, Zlatko
6. Gergi, Marijo
7. Gležnić, Siniša
8. Havranek, Igor
9. Jarža, Marijo
10. Kapetanović, Dejan
11. Kersting, Dubravko
12. Kligl, Mario
13. Lapaš, Goran
14. Malina, Romeo
15. Mik, Dalibor
16. Moslavac, Damir
17. Novak, Ivan
18. Pokorni, Libor
19. Rad, Jaroslav
20. Radojević, Željko
21. Rendić, Alen
22. Štefanović, Domagoj
23. Štefanović, Zvonimir
24. Trupković, Goran
25. Valečić, Jura
26. Varat, Tomislav
27. Vekić, Tihomir
28. Volenik, Željko
29. Žarković, Daniel
30. Stokić, Tomislav


Razredni odjel: 3. P
Program-zanimanje: VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Jelka Vranić
1. Božinić, Branimir
2. Brnada, Zdravko
3. Geler, Damir
4. Gorša, Miroslav
5. Gudac, Venesa
6. Heštera, Dražen
7. Ilić, Radovan
8. Ilinović, Vinko
9. Josipović, Mario
10. Palovčik, Mario
11. Pihir, Sanja
12. Prankić, Marijo
13. Rihter, Saša
14. Sivonjić, Željko
15. Šafar, Dario
16. Takač, Marijo
17. Vašatko, Igor


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: STROJOBRAVAR, TOKAR
Razrednica: Tatjana Škorić
1. Barišić, Mijat
2. Fider, Dario
3. Hofman, Tomislav
4. Hruška, Ivica
5. Jurjević, Predrag
6. Leder, Alen
7. Osmanović, Marko
8. Pofek, Igor
9. Policky, Dario
10. Sadovek, Damir
11. Tuković, Saša
12. Vanjek, Franjo
13. Šobak, Alojzija


Razredni odjel: 3. SA
Program-zanimanje: AUTOMEHANIČAR
Razrednik: Juraj Horak
1. Andrić, Igor
2. Andrijević, Mario
3. Balder, Ivan
4. Bilek, Jan
5. Dubravac, Branimir
6. Đorđević, Luka
7. Feher, Alan
8. Filip, Ivica
9. Gegić, Zoran
10. Hanik, Darko
11. Havranek, Dalibor
12. Horak, Dario
13. Hrunka, Dalibor
14. Klimeš, Danijel
15. Krivsky, Damir
16. Lenče, Davor
17. Petković, Dragan
18. Recc, Dalibor
19. Sabo, Davor
20. Straga, Josip
21. Šoštarić, Draško
22. Štampf, Zoran
23. Tepurić, Petar
24. Vokas, Mario
25. Žužinjak, Štef


Razredni odjel: 4. ST
Program-zanimanje: STROJARSKI TEHNIČAR
Razrednik: Dario Haramustek

1. Bunčić, Saša
2. Horvat, Dražen
3. Kolar, Igor
4. Kopfer, Tomislav
5. Kubec, Roman
6. Marinić, Darijo
7. Njegovac, Dario
8. Petran, Saša
9. Vlašić, Vedran


Razredni odjel: 4. ET
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednik: Vladimir Koudela

1. Bedi, Dario
2. Bezbradica, Aleksandar
3. Bilek, Vladimir
4. Djedović, Željko
5. Golubić, Velimir
6. Hanzl, Dario
7. Jovanović, Borislav
8. Jursik, Marijan
9. Kranjec, Robert
10. Križ, Dejan
11. Majić, Nedeljko
12. Major, Robert
13. Markalaus, Mario
14. Matejka, Miroslav
15. Novosel, Romano
16. Pahoki, Marijan
17. Pinezić, Damir
18. Pintera, Igor
19. Plehati, Silvio
20. Radaković, Aleksandar
21. Rožmanić, Damir
22. Sulik, Jan
23. Šeba, Danijel
24. Švajghart, Ivan
25. Vacka, Ričard
26. Weiser, Davor


Školska godina 1995./1996.


Razredni odjel: 3. P
Program-zanimanje: VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Vladimir Živković
1. Bašek, Berislav
2. Bahnik, Denis
3. Bubnjić, Novica
4. Čakarić, Ivan
5. Dželajlija, Željko
6. Grgić, Anica
7. Ilinović, Ivka
8. Ilinović, Novo
9. Ivanković, Dalibor
10. Jednaković, Alen
11. Jozić, Marijan
12. Končar, Duško
13. Kral, Darko
14. Krenek, Ivan
15. Kulhavi, Robert
16. Lagundžija, Zoran
17. Lor, Mario
18. Pejazić, Miroslav
19. Pritula, Mirko
20. Šinko, Mario
21. Šugić, Ivo
22. Veltruski, Nenad
23. Veltruski, Predrag
24. Zec, Marko
25. Žilić, Mirjana
26. Žmegač, Zoran


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: strojobravar, automehaničar, tokar
Razrednik: Milan Kljaić
1. Butković, Siniša
2. Čuček, Ivan
3. Dudaš, Darko
4. Gladoić, Alen
5. Feltrin, Kristian
6. Halupecki, Dalibor
7. Horak, Vencl
8. Jeličić, Marijo
9. Kanjka, Damir
10. Knežević, Igor
11. Kohajda, Mišo
12. Krivsky, Damir
13. Križ, Vili
14. Medić, Dalibor
15. Momić, Ognjen
16. Novak, Igor
17. Petrović, Siniša
18. Prević, Tomislav
19. Prhal, Miroslav
20. Repinac, Goran
21. Stanja, Miroslav
22. Sudetić, Mario
23. Štromajer, Marko
24. Vuković, Željko
25. Červik, Jaroslav
26. Grgić, Ivo
27. Grizelj, Dragan
28. Hegolj, Tihomir
29. Matička, Danijel
30. Tutić, Ivica
31. Tutić, Marko
32. Vuk, Marko


Razredni odjel: 4. ET
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednik: Ladislav Pilat
1. Beštek, Saša
2. Bruža, Dalibor
3. Geler, Alen
4. Hlasni, Franjo
5. Ivanović, Tibor
6. Jenkač, Tomislav
7. Kelečić, Krunoslav
8. Kiš, Kristijan
9. Koudela, Bojan
10. Krušinski, Silvijo
11. Lisac, Damir
12. Lneniček, Damir
13. Moulis, Elvis
14. Oto, Darko
15. Pastuović, Igor
16. Pal, Zdravko
17. Pihir, Danijel
18. Pipal, Dalibor
19. Santo, Leon
20. Sotonica, Zoran
21. Strejček, Dalibor
22. Šiobodec, Igor
23. Uldrijan, Danijel
24. Zanetti, Josip
25. Žukina, Martin


Razredni odjel: 4. ST
Program-zanimanje: STROJARSKI TEHNIČAR
Razrednik: Dario Haramustek
1. Doneski, Boris
2. Macura, Željko
3. Medaković, Ninoslav
4. Rade, Saša
5. Sviderek, Silvije
6. Špičak, Andrew-Peter
7. Trkulja, Biljana
8. Vodogaz, Danijel


Školska godina 1994./1995.


Razredni odjel: 3. E
Program-zanimanje: ELEKTROINSTALATER
Razrednik: Drago Martinović
1. Bakeš, Elvis
2. Bišćanin, Renato
3. Božić, Valentino
4. Brdal, Zvonko
5. Čizmar, Saša
6. Čulina, Krešimir
7. Dujanović, Dalibor
8. Đorđević, Gega
9. Hečimović, Dražen
10. Hlavsa, Dražen
11. Jakopec, Ivan
12. Juhas, Saša
13. Kalvi, Dražen
14. Liber, Mladen
15. Lipušić, Danijel
16. Lor, Danijel
17. Los, Dario
18. Maričić, Gordan
19. Mlinar, Damir
20. Mlinarić, Robert
21. Petjera, Alen
22. Pjerobon, Željko
23. Radojević, Saša
24. Rajek, Igor
25. Sabo, Zlatko
26. Sitaž, Robert
27. Sojka, Zdenko
28. Srbić, Željko
29. Starčević, Franjo
30. Stojković, Goran
31. Strmota, Josip
32. Širac, Mario
33. Šmit, Dalibor
34. Šula, Mario
35. Teodorčević, Goran
36. Tuček, Dražen
37. Vucelja, Saša


Razredni odjel: 3. P
Program-zanimanje: VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Darko Lapaš
1. Andjal, Božidar
2. Berger, Dražen
3. Božić, Srđan
4. Bujdo, Zvonko
5. Čorko, Zoran
6. Dobrota, Nebojša
7. Fraj, Stanislav
8. Hećimović, Renato
9. Hernigl, Danijel
10. Horvat, Tomislav
11. Jaroš, Vitomir
12. Jeličić, Jadranka
13. Kolaček, Vladimir
14. Kovačić, Vanja
15. Lacina, Mario
16. Moulis, Mario
17. Muštran, Željko
18. Novotni, Alen
19. Pejazić, Slobodan
20. Plavšić, Marinko
21. Sivonjić, Anto
22. Toplak, Darko
23. Tutić, Igor
24. Čakarić, Branko


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: STROJOBRAVAR, AUTOMEHANIČAR
Razrednik: Marko Vulić
1. Bili, Dalibor
2. Feldvebl, Damir
3. Fridrih, Goran
4. Jelaš, Miroslav
5. Jurković, Željko
6. Kolar, Josip
7. Kolbaba, Zoran
8. Končel, Ladislav
9. Kuhinek, Vitomir
10. Leja, Krunoslav
11. Majetić, Borislav
12. Martić, Ilija
13. Matek, Krunoslav
14. Milekić, Zoran
15. Miler, Mihael
16. Mlinarić, Natanael
17. Nikolić, Stepan
18. Novaković, Ranislav
19. Novosad, Željko
20. Novosel, Tihomir
21. Pelikan, Darijo
22. Pihir, Zdenko
23. Pintarić, Vjekoslav
24. Prević, Tomislav
25. Skender, Marino
26. Vacka, Darko
27. Veltruski, Stanislav
28. Vinkelbauer, Marijo
29. Vostri, Oliver
30. Zagorec, Dragan
31. Zimić, Denis


Razredni odjel: 4. ET
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednik: Maja Martinović
1. Bažant, Miroslav
2. Hartl, Alen
3. Janda, Ivica
4. Kuhinek, Dalibor
5. Mažar, Igor
6. Medaković, Zoran
7. Molnar, Tomislav
8. Novaković, Dalibor
9. Novosel, Damir
10. Orlovac, Mario
11. Pintar, Tomislav
12. Senicki, Nikola
13. Sudar, Zoran
14. Šeba, Josip
15. Tomašković, Saša
16. Valenta, Tomaš
17. Weiser, Libor


Razredni odjel: 4. ST
Program-zanimanje: STROJARSKI TEHNIČAR
Razrednik: Maja Martinović
1. Bartoš, Dalibor
2. Berlančić, Ivica
3. Biljan, Siniša
4. Hejtmanek, Siniša
5. Jelinek, Krunoslav
6. Novaković, Darko
7. Stranjik, Alen
8. Šafar, Gabrijel
9. Šubert, Rudolf
10. Vodstrčil, Tomislav


Školska godina 1993./1994.


Razredni odjel: 3. E
Program-zanimanje: ELEKTROINSTALATER, ELEKTROMEHANIČAR
Razrednik: Vladimir Živković
1. Čizmar, Saša
2. Dujanović, Dalibor
3. Evđenić, Željko
4. Furda, Alen
5. Guberović, Nikola
6. Hećimović, Dražen
7. Hunjek, Alen
8. Jadi, Darko
9. Kanjir, Davor
10. Kliček, Dobrica
11. Kovačević, Tomislav
12. Ludoški, Siniša
13. Lukić, Zoran
14. Milivojević, Željko
15. Petjera, Alen
16. Popović, Mladen
17. Rajšić, Đorđe
18. Sabo, Zlatko
19. Smola, Oliver
20. Soukup, Ivan
21. Strmota, Antun
22. Štefan, Boris
23. Teodorović, Goran
24. Zekić, Slaviša


Razredni odjel: 3. P
Program-zanimanje: VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Zdenka Saleta
1. Džonlić, Kornelija
2. Floreani, Dario
3. Fureš, Saša
4. Grgić, Vlado
5. Gruber, Božidar
6. Herout, Darko
7. Houf, Vitomir
8. Kalenski, Vesna
9. Kalivoda, Vesna
10. Kovačević, Miodrag
11. Križ, Ivica
12. Lovrić, Žarko
13. Madžarević, Ognjen
14. Pavičić, Miroslav
15. Takač, Robert
16. Uldrijan, Tomislav
17. Vašek, Dalibor


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: STROJOBRAVAR, TOKAR
Razrednik: Ladislav Pilat
1. Bogdan, Robert
2. Čihak, Robert
3. Donat, Zvonko
4. Heinelt, Josip
5. Klaić, Ivan
6. Kovačić, Stjepan
7. Meljankić, Petar
8. Novak, Zoran
9. Pavlović, Zoran
10. Pejazić, Franjo
11. Petran, Krunoslav
12. Pongračić, Dario
13. Požega, Zoran
14. Rek, Mario
15. Zekić, Ivica
16. Jaković, Pavle
17. Perić, Dragan


Razredni odjel: 4. ST
Zanimanje: tokar, strojobravar i strojarski tehničar
Obrazovni profil: strojarski tehničar
Razrednik: Juraj Horak
1. Bliznac, Luka
2. Božić, Davor
3. Budinjaš, Bruno
4. Dželajlija, Đorđe
5. Fa, Damir
6. Hartman, Boris
7. Hlušička, Ivan
8. Holubek, Mario
9. Jajalo, Goran
10. Juhas, Krešimir
11. Kubiznjak, Damir
12. Majstorović, Ivica
13. Malina, Vlatko
14. Medaković, Dejan
15. Milić, Zoran
16. Policky, Alen
17. Stoklasa, Slavko
18. Stožicki, Dražen
19. Živković, Zoran


Školska godina 1992./1993.


Razredni odjel: 3. E
Program-zanimanje: elektroinstalater, elektromehaničar
Razrednik: Dobrila Bačić
1. Bukovac, Alen
2. Butorac, Davor
3. Čakanić, Nenad
4. Čović, Goran
5. Ditrih, Dalibor
6. Djedović, Zoran
7. Droždan, Sanjin
8. Firec, Dubravko
9. Knežević, Josip
10. Krznarić, Goran
11. Moulis, Dinko
12. Pavlić, Mario
13. Pihir, Dalibor
14. Rovazdi, Alen
15. Santo, Mario
16. Svjetličić, Mario
17. Šepl, Ivica
18. Štefanac, Mario
19. Vekić, Bojan
20. Zanetti, Silvio
21. Špaček, Dražen


Razredni odjel: 3. P
Obrazovni profil: VOZAČ TERETNIH MOTORNIH VOZILA
Razrednik: Branka Kovačić
1. Čaušić, Bruno
2. Divić, Dragan
3. Jezdić, Daniel
4. Jureković, Vladimir
5. Kabert, Mirko
6. Kolaček, Miro
7. Kozić, Marko
8. Lacković, Romina
9. Major, Darko
10. Mihajlović, Nenad
11. Novotni, Saša
12. Pavičić, Ivica
13. Pilat, Alen
14. Rehak, Josip
15. Šafar, Kristijan
16. Volšanski, Robert
17. Zekić, Marinko
18. Žmegač, Dalibor


Razredni odjel: 4. ET
Obrazovni profil: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednik: Vladimir Koudela
1. Crnobrnja, Zoran
2. Dokmanac, Goran
3. Golubić, Mario
4. Frelih, Dražen
5. Herout, Danijel
6. Ivanković, Boris
7. Jelinek, Dalibor
8. Jirasek, Albert
9. Kafka, Igor
10. Kapetanović, Aleksandar
11. Kičić, Robert
12. Kligl, Miro
13. Kopriva, Damir
14. Kufner, Mario
15. Kulhavy, Krunoslav
16. Kužilek, Denis
17. Munić, Marijan
18. Novak, Dario
19. Pihir, Vladimir
20. Sentivanac, Andrej
21. Toufar, Jozef
22. Trupl, Danijel
23. Turković, Vjekoslav
24. Ulovec, Robert
25. Valentić, Igor
26. Živković, Predrag


Razredni odjel: 4. S
Obrazovni profil: STROJARSKI TEHNIČAR
Smjer: obrada materijala, obrada i montaža i montaža
Usmjerenje: strojobravar, alatničar, tokar
Razrednik: Milan Kljaić
1. Ambrož, Jaro
2. Bičak, Renata
3. Bučević, Ivan
4. Doležal, Dalibor
5. Franjić, Kornelija
6. Guberović, Davor
7. Horak, Mirko
8. Kulić, Srđan
9. Kus, Damir
10. Miota, Alen
11. Milešević, Petar
12. Mirt, Vlado
13. Mudri, Damir
14. Nađ, Željko
15. Najdert, Denis
16. Oliver, Saša
17. Pongračić, Danijel
18. Stranjik, Dario


Razredni odjel: 4. ST
Obrazovni profil: STROJARSKI TEHNIČAR
Smjer: opći
Usmjerenje: opće
Razrednik: Milan Kljaić
1. Bogdan, Alen
2. Čalić, Zoran
3. Husak, Dalida
4. Juraj, Suzana
5. Kaner, Vesna
6. Salaba, Miroslav
7. Slivar, Igor
8. Šepl, Igor
9. Šimunović, Vesna
10. Zounar, Damir


Školska godina 1991./1992.


Razredni odjel: 3. E
Obrazovni profil: STRUČNI ELEKTROMEHANIČAR
Razrednik: Drago Martinović
1. Alivojvodić, Davor
2. Blažičko, Igor
3. Breitehbach, Roman
4. Brus, Mario
5. Hibner, Josip
6. Horvat, Denis
7. Klemše, Hrvoje
8. Likter, Nenad
9. Pilinger, Robert
10. Pilizzari, Staša
11. Polenus, Dario
12. Porča, Igor
13. Šeliš, Josip
14. Šotola, Mario
15. Ulbrih, Robert
16. Vitina, Alen
17. Zagoršćak, Dario
18. Zdjelar, Ninoslav
19. Rozman, Danko
20. Major, Igor


Razredni odjel: 3. P
Obrazovni profil: VOZAČ TERETNIH MOTORNIH VOZILA
Razrednik: Darko Lapaš
1. Balog, Darko
2. Dujmović, Vjekoslav
3. Egredžija, Rafael
4. Horak, Tihomir
5. Kadežabek, Slavko
6. Koprek, Dejan
7. Kovačić, Goran
8. Kubica, Miroslav
9. Mikuš, Hrvaoje
10. Petrović, Mladen
11. Plažanin, Danijel
12. Tuček, Damir
13. Vončina, Dario
14. Vondra, Goran
15. Kerezović, Dragiša
16. Sandrini, Davor


Razredni odjel: 4. C
Obrazovni profil: STROJARSKI TEHNIČAR
Zanimanje: STROJARSKI TEHNIČAR, STROJOBRAVAR, TOKAR, GLODAČ
Smjer: OPĆI, OBRADA MATERIJALA, OBRADA I MONTAŽA I MONTAŽA
Razrednik: Marko Vulić
1. Bahnjik, Dalibor
2. Đurđević, Vlado
3. Hašpl, Jirka
4. Kligl, Jozo
5. Krušinski, Robert
6. Pahoki, Krešimir
7. Patek, Dalibor
8. Pelikan, Dražen
9. Silović, Goran
10. Šenolt, Zdenko
11. Talan, Denis
12. Vanhofer, Jenda
13. Zeman, Dražen
14. Bukač, Vlatko
15. Čolić, Dražen
16. Horsky, Igor
17. Kolouch, Saša


Razredni odjel: 4. ET
Obrazovni profil: ELEKTROTEHNIČAR
Zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Smjer: ELEKTROSTROJARSTVO I ELEKTROENERGETIKA
Razrednik: Ivan Cegledi

1. Ambroš, Drago
2. Anđal, Marijo
3. Antolović, Dalibor
4. Beranek, Igor
5. Biček, Dalibor
6. Bogdan, Boris
7. Bosanac, Vatroslav
8. Frelih, Robert
9. Herout, Vlado
10. Holinka, Slavko
11. Horvat, Boris
12. Kostadinović, Dejan
13. Lacković, Tomislav
14. Mitičić, Dario
15. Milosavljević, Dario
16. Nokta, Vjekoslav
17. Pavlić, Vitomir
18. Trkulja, Renata
19. Ulovec, Darko
20. Vanjiček, Nenad