Svi naši maturanti…

Školska godina 2016./2017.

Razredni odjel: 4. RT
Program-zanimanje: TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO
Razrednik: Miroslav Tomek

1. Brdar Ivan
2. Calvi Karlo
3. Cegledi Ivan
4. De Martini Antonio
5. Đukić Marko
6. Hlavsa Dominik
7. Ilinović Ruža
8. Jurina Ivan
9. Kiš Mateo
10. Kligl Saša
11. Knežević Jakov
12. Krpan Ivan
13. Lipušić Domagoj
14. Mačković Vanja
15. Malina Erik
16. Medak Filip
17. Mihajlović Mihaela
18. Penezić Andrej
19. Petrović Domagoj
20. Premec Staša
21. Renić Matteo
22. Rohlik Andrej
23. Trupl Eva
24. Valečić Marko
25. Vuk Ilija
26. Vuk Luka
27. Zakora Antonio
28. Zvježina Kristina


Razredni odjel: 4. PT
Program-zanimanje: TEHNIČAR CESTOVNOG PROMETA
Razrednica: Nataša Vacka


1. Bijelić Ines
2. Blažičko Petra
3. Brajković Filip
4. Coloseti Marko
5. Dvoržak Ana-Marija
6. Gračanac Darija
7. Grgić Sanela
8. Herek Tomislav
9. Hlavaček Denis
10. Jelenčić Ivan
11. Jelinek Vitomir
12. Jurgec Antonia
13. Krluk Hermina
14. Marić Kristijan
15. Mudri Staša
16. Nagy Alessandro-Vilim
17. Patek Magdalena
18. Pečar Dario
19. Pejčin Josip
20. Pleša Matija
21. Sekulić Melany
22. Starčević Valentina
23. Šturlić Elena
24. Tomić Kata
25. Vučković Nikolina
26. Zajc Sunčica


Razredni odjel: 4. ET
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednik: Tomislav Brletić

1. Anušić Borna
2. Benković Vjekoslav
3. Brković Paolo
4. Džolić Ante
5. Gašparović Zvonimir
6. Geng Ivan
7. Grbac Antun Josip
8. Ježabek Mihael
9. Jozić Mario
10. Kaćera Dominik
11. Kuhinek Mario
12. Majstorović Antonio
13. Stojčević Antonio Michel
14. Šahinović Ivan
15. Špančić Grgur
16. Triška Franjo
17. Tukara Bruno
18. Turčić Mateo
19. Uršan Matej


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: AUTOMEHANIČAR, INSTALATER GRIJANJA I KLIMATIZACIJE, ELEKTROINSTALATER
Razrednik: Zdravko Sikora


1. Andrejević Marko
2. Bastaga Marko
3. Batković Oliver
4. Blažeski Deni
5. Dejković Mario
6. Dmejhal Domagoj
7. Hasanac Josip
8. Ivanović Antonio
9. Kalina Darko
10. Karlović Danijel
11. Kovačić Tomislav
12. Lefelman Denis
13. Lipić Igor
14. Logar Julian
15. Majdandžić Sandro
16. Marjanović Tomislav
17. Moučka Franjo
18. Mutka Ivan
19. Novak Antonio
20. Rusan Emanuel
21. Sabolić Matija
22. Smola Timotej
23. Szarvaš Matija
24. Špelić Matteo
25. Štimac Luka
26. Vostri Davor


Razredni odjel: 3. P
Program-zanimanje: VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Milan Krisla


1. Cink Marijo
2. Ćorić Božidar
3. Finek Matej
4. Galović Stjepan
5. Grgić Tomislav
6. Houf Tino
7. Juranović Dario
8. Kunješić Miron
9. Lovrić Nenad
10. Ljevaković Tomislav
11. Mikeloti Valentino
12. Nadaždi Ivan
13. Pihir Domagoj
14. Ritec Damijan
15. Sanić Branimir
16. Smiljanić Ljubiša
17. Šimunić Luka
18. Tadić Tibor
19. Tomić Nikola
20. Troha Dalibor
21. Tunić Antonio
22. Tutić Tomislav
23. Vezmar Stefan
24. Viljevac Vedran
25. Vondraček Stjepan
26. Zeljić Kristijan


Školska godina 2015./2016.


Razredni odjel: 4. RT
Program-zanimanje: TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO
Razrednik: Krunoslav Husak


1. Alavanja Dejana
2. Aščić Ivo
3. Bahnik Valerian
4. Bartoš Ivan
5. Bubnjić Lucijana
6. Ćosić Katica
7. Faktor Luka
8. Filipović Dominik
9. Holubek Sanela
10. Horak Denis
11. Horak Mario
12. Horvat Bruno
13. Ilinović Lucija
14. Jozipović Davor
15. Krisla Luka
16. Kulić Dean
17. Martinović Katarina
18. Menčik Dominik
19. Moučka Marijo
20. Pejčin Andrea
21. Penezić Luka
22. Pilat Ivan
23. Poštek Valentina
24. Pupak Luka
25. Radman Iva
26. Sobota Valerija
27. Šangut Filip
28. Veltruski Matej
29. Vorel David


Razredni odjel: 4. PT
Program-zanimanje: TEHNIČAR CESTOVNOG PROMETA
Razrednica: Mirela Ajhner


1. Antal Anamarija
2. Bačićek Melanija
3. Bendra Ružica
4. Bokun Barbara
5. Bubnjić Ivana
6. Grgić Mateja
7. Hašek Matija
8. Idžanović Ivana
9. Jelaš Stjepan
10. Jozić Joahim
11. Kemper Matej
12. Kolaček Dino
13. Komuškić Ivana
14. Mareš Matija
15. Mičak Robert
16. Mitrović Hrvoje
17. Pavlek Veronika
18. Petrović Kristina
19. Pipal Jan
20. Rab Tihana
21. Sotinac Matko
22. Stojčević Ivonne
23. Šugić Kristijan
24. Vašatko Magdalena
25. Veselovac Antonija
26. Vrban Mateo
27. Vuk Domagoj
28. Vuk Tomislav


Razredni odjel: 4. ET
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednica: Anita Cigut


1. Bauer Ivan
2. Biček Tomislav
3. Bijelić Andrej
4. Dostal Matija
5. Dželajlija Stefan
6. Franjić Kristian
7. Grgić Matej
8. Irout Josip
9. Janda Dominik
10. Karniš Luka
11. Kasapović Fabijan
12. Klarić Tomislav
13. Kloubec Matija
14. Kruljac Marko
15. Laučan Franjo
16. Lneniček Antonio
17. Ljutak Darjan
18. Marušić Ivan
19. Molnar Ivan
20. Nikić Tadija
21. Ožeg Antun
22. Pejić Petrović Mateo
23. Rusan Marko
24. Sertić Ivan
25. Starčević Antonijo
26. Ševegjarto Igor
27. Varat Matija
28. Zec Tomislav


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: AUTOMEHANIČAR, INSTALATER GRIJANJA I KLIMATIZACIJE, ELEKTROINSTALATER
Razrednik: Juraj Horak


1. Bordak Tomislav
2. Butjer Antonio
3. Ciciliot Domagoj
4. Čuhnil Vlatko
5. Glazer Mateo
6. Grgić Božo
7. Iličić Ivo
8. Klobučarević Antonio
9. Kolić Marijo
10. Kristić Robert
11. Lončarević Domagoj
12. Marošević Ivan
13. Meljankić Anto
14. Merkaš Matej
15. Mijatović Juro
16. Mijić Dario
17. Nenadović Ivan
18. Orčik Libor
19. Pejčin Mateo
20. Pejčin Mato
21. Sedlar Mario
22. Sudetić Dario
23. Šafar Matija
24. Tomić Daniel


Razredni odjel: 3. P
Program-zanimanje: VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Darko Lapaš


1. Balog Zoran
2. Cvijanović Nino
3. Despot Branko Valentin
4. Grgić Ivo
5. Hernigl Kristijan
6. Ilić Želimir
7. Ivezić Ivan
8. Kotorac Kristijan
9. Kovač Marko
10. Kozić Josip
11. Kožalski Ivan
12. Kristić Marijan
13. Marić Karlo
14. Mateš Denis
15. Mikeš Igor
16. Pavić Mario
17. Posavec Alen
18. Sabo Filip
19. Tušim Domagoj
20. Zeljić Kristijan
21. Židov Štefan
22. Živković Miroslav


Školska godina 2014./2015.


Razredni odjel: 4. RT
Program-zanimanje: TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO
Razrednik: Krunoslav Kulhavi


1. Balder Paola
2. Bogatić Marko
3. Čakanić Tomislav
4. de Filippo Mattia
5. Dmejhal Ivana
6. Đurović Tomislav
7. Getliher Valentino
8. Hubinka Renato
9. Ilinović Stiven
10. Jošćak Antonio
11. Kadežabek Bruno
12. Keć Mario
13. Kovač Karlo
14. Lovrić Matea
15. Milde Antonio
16. Modrić Stjepan
17. Modrušan Dino
18. Pavičić Luka
19. Plicka Mario
20. Putak Silvio
21. Rajšić Mario
22. Szabo Gabrijela
23. Šatvar Mihael
24. Širac Filip


Razredni odjel: 4. PT
Program-zanimanje: TEHNIČAR CESTOVNOG PROMETA
Razrednik: Miroslav Bažant


1. Ajman Mihael
2. Barki Denis
3. Bohar Vanesa
4. Bukač Ana
5. Černi Dino
6. Čolić Ivana
7. Dujmović Barbara
8. Džanija Dario
9. Hašek Dejan
10. Herout Miroslava
11. Ivanovski Nikola
12. Jaković Darko
13. Ježabek Nives
14. Jurić Ivan
15. Klir Rudy
16. Koči Antonio
17. Kolaček Antonio
18. Kreuzer Natalija
19. Leskovar Matej
20. Matanović Katarina
21. Res Fran
22. Stoklasa Libor
23. Španić Josip
24. Trupec Mihaela
25. Vukadinović Bono
26. Zubak Marin


Razredni odjel: 4. ET
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednica: Maja Martinović


1. Bervida Davor
2. Bilić Frano
3. Čakarić Darijo
4. Dragojlović Bruno
5. Grozdanić Nikola
6. Hajda Josip
7. Ilinović Marijana
8. Jakšić Stipan
9. Karasek Valentino
10. Kaurin Kristijan
11. Kligl Michael
12. Kolbaba Ivona
13. Koren Kristijan
14. Koščal Viktor
15. Martinelli Ivan
16. Mlinarić Deni
17. Šenolt Mihael
18. Šugić Mateo
19. Vučković Marko


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: AUTOMEHANIČAR, INSTALATER GRIJANJA I KLIMATIZACIJE, STROJOBRAVAR
Razrednik: Milan Kljajić


1. Bito Valentino
2. Dobrenić Josip
3. Doležal Libor
4. Frelih Renato
5. Giacobi Adriano
6. Herek Andrija
7. Janković Marko
8. Jareš Marin
9. Josipović Jerko
10. Klemše Matija
11. Kligl Alen
12. Klimeš Antonio
13. Lenće Alen
14. Metljak Martin
15. Novak Marko
16. Stipić Mario
17. Šega Luka
18. Štimac Mateo
19. Tepeš Dalibor
20. Tomić Marin
21. Tunić Robert
22. Ulrich Franjo


Razredni odjel: 3. P
Program-zanimanje: VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Boris Bogdan


1. Balta Anto
2. Biondić Borna
3. Bliznac Franjo
4. Boromisa Nenad
5. Brzica Ante
6. Čengić Ivana
7. Danjek Ivana
8. Grgić Matej
9. Ivanišević Matija
10. Jaković Igor
11. Jaković Mario
12. Jovanović Aleksandar
13. Jurjević Mario
14. Jurkić Mijo
15. Komljenović Tomislav
16. Matoušek Michael
17. Mlinarić Ivica
18. Nađ Antonio
19. Pranješ Josip
20. Rusan Valentino
21. Saratlija Franjo
22. Svoboda Slaven
23. Šimunović Željko
24. Šnobl Roberto
25. Tubić Danijel
26. Turković Antonio
27. Vizvar Matija
28. Župančić Romano


Razredni odjel: 3. E
Program-zanimanje: ELEKTROINSTALATER, ELEKTROMEHANIČAR
Razrednik: Denis Gabor


1. Barišić Stjepan
2. Bubnjić Leo
3. Đorđević Antun
4. Gašparović Zvonimir
5. Horak Mateo
6. Išek Darijo
7. Jaković Hrvoje
8. Jaković Marijo
9. Koči Kristijan
10. Kutjevac Daniel
11. Lutvi Samir
12. Marinović Ivan
13. Mateš Dražen
14. Milković Mario
15. Moulis Dominik
16. Nestinger Vendel
17. Novak Andreas
18. Petak Mateo
19. Sandrin Josip
20. Zvježina Kristijan


Školska godina 2013./2014.


Razredni odjel: 4. RT
Program-zanimanje: TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO
Razrednica: Željka Hodak


1. Birka Toni
2. Bliznac Patrik
3. Calvi Marino
4. Đuranović Tomislav
5. Franjić Marin
6. Furlan Marko
7. Gegić Kristijan
8. Gjulić Hrvoje
9. Iličić Adriana
10. Ivanković Milošević Petar
11. Jarža Matija
12. Kubeš Marin
13. Lneniček Mihael
14. Ljevaković Kristian
15. Marković Franjo
16. Martinelli Marko
17. Milais Denis
18. Orban Klara
19. Petran Tihana
20. Sabo Željko
21. Straga Matija
22. Supan Kruno
23. Tomić Mario
24. Truhlaž Denis
25. Tutić Kristijan


Razredni odjel: 4. PT
Program-zanimanje: TEHNIČAR CESTOVNOG PROMETA
Razrednica: Antonia Varat


1. Altus Iva
2. Bliznac Marijana
3. Cvek Natalia
4. Čapek Matija
5. Husak Antea
6. Kahlik Mateo
7. Karniš Robert
8. Morgenstern Anamarija
9. Moulis Monika
10. Munić Denis
11. Nerad Eva
12. Novak Matija
13. Pavlak Aron
14. Pitanti Mia
15. Posavac Vedran
16. Stakić Tihana
17. Šatvar Mateja
18. Vorel Ivana
19. Zrilić Mirko


Rzredni odjel: 4. ET
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednica: Tatjana Sekereš


1. Alavanja Dalibor
2. Čuhnil Robert
3. Dubravac Matija
4. Filipčić Zvonimir
5. Filipović Ivica
6. Gašparović Josipa
7. Hlubuček Antonio
8. Kiš Julio
9. Ožeg Matija
10. Pavić Danijel
11. Petak Alen
12. Petrlik Dino
13. Rakocija Josip
14. Rendić Matej
15. Ružička Deni
16. Trkulja Marko
17. Turek Martin
18. Ulovec Silvio
19. Vincek Hrvoje


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: AUTOMEHANIČAR, INSTALATER GRIJANJA I KLIMATIZACIJE
Razrednik: Zdravko Sikora


1. Alavanja Gordan
2. Dejanović Mario
3. Delač Matija
4. Holinka Denis
5. Jošćak Dario
6. Jozipović Sandi
7. Jurić Ivan
8. Kešćec Krunoslav
9. Kolić Mario
10. Kufner Stjepan
11. Lor Alen
12. Los Antonio
13. Matić Mario
14. Mrkonja Kristijan
15. Paukner Danijel
16. Sentić Antun
17. Šilarić Mario
18. Škorić Miroslav
19. Valečić Dominik


Razreni odjel: 3. P
Program-zanimanje: VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Milan Krisla


1. Bordak Anto
2. Deligegić Josip
3. Drašner Antun
4. Filipin Valentino
5. Furlan Antonio
6. Glogovski Lovro
7. Grbić Miroslav
8. Grgić Božo
9. Jaković Robert
10. Janković Danijel
11. Janković Dean
12. Jurić Alen
13. Krluk Jerko
14. Lefelman Dorijan
15. Markanović Antoni
16. Milanović Dario
17. Milican Božidar
18. Nikolić Luka
19. Paripović Mile
20. Slijepčević Daniel
21. Szabo Mihael
22. Šimeg Anđelko
23. Švab Josip
24. Tomić Alen
25. Tunić Kristjan
26. Veselovac Andrija
27. Zavodnik Katarina


Razredni odjel: 3. E
Program-zanimanje: ELEKTROINSTALATER, ELEKTROMEHANIČAR
Razrednik: Alen Klubička

1. Bosnar Marian Andrea
2. Kepić Ivan
3. Lencić Lenco
4. Lukač Dino
5. Matek Mario
6. Starčević Stipe
7. Tomaš Ivan
8. Veber Josip


Školska godina 2012./2013.


Razredni odjel: 4. RT
Program-zanimanje: TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO
Razrednica: Nataša Vacka


1. Andričević Krunoslav
2. Čalić Robert
3. Dmejhal Zvonimir
4. Farkaš Ivan
5. Ilinović Andrijana
6. Ivančić Alen
7. Jakovljević Dean
8. Lunjak Ivan
9. Mehanović Zlatko
10. Munić Mato
11. Nikolić Nikica
12. Novak Adriana
13. Pintera David
14. Plicka Stjepan
15. Posavac Ivan
16. Rais Olda
17. Salopek Stjepan
18. Sestrić Marinela
19. Smiljanić Dominik
20. Šepl Ivan
21. Štandar Ivona
22. Tutić Dominik
23. Vedral Matija


Razredni odjel: 4. PT
Program-zanimanje: TEHNIČAR CESTOVNOG PROMETA
Razrednik: Darko Lapaš


1. Ajman Marijan
2. Ambroš Andrej
3. Bahunek Ivan
4. Banić Matej
5. Bendra Kristina
6. Cajsperk Martina
7. Danjek Željka
8. Di Zepp Giordano
9. Drempetić Nikolina
10. Đurđević Vedran
11. Heron Andreja
12. Herout Marin
13. Ivanušević Nikolina
14. Jareš Mateo
15. Koči Ivan
16. Kovačević Sladjana
17. Kozina Dominik
18. Krčma Jan
19. Lacko Kristian
20. Netoušek Dino
21. Pejić Ilija
22. Ribić Matea
23. Šanda Helena
24. Tomašek Dario
25. Vukelić Karlo
26. Zavodnik Anita


Razredni odjel: 4. ET
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednik: Drago Martinović


1. Beki Toni
2. Buzaković Bogdan
3. Chadjim Marko
4. Čizmar Dominik
5. Finek Mario
6. Gagić Mario
7. Kasal Mateo
8. Kaurin Ivan
9. Ković Anto
10. Lepan Ilija
11. Margetić Danijel
12. Orčik Ivan
13. Patek Igor
14. Pejazić Franjo
15. Radočaj Ivan
16. Rohlik Tony
17. Sedlaček Marijan
18. Simonović Damjan
19. Toufar Marinko
20. Vodjerek Vanja


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: AUTOMEHANIČAR
Razrednik: Juraj Horak


1. Bliznac Anto
2. Daić Antonio
3. Fudurić Tomislav
4. Jambrešić Josip
5. Jozić Franjo
6. Karniš Toni
7. Kebrle Mihael
8. Klemše Davor
9. Majdandžić Renato
10. Marjanović Matija
11. Marošević Ivan
12. Miaški Ivan
13. Meždi Bujamin
14. Mitrović Domagoj
15. Nožarić Josip
16. Puškarić David
17. Ribarić Tihomir
18. Sim Robert
19. Slivar Sven
20. Šafar Danijel
21. Šlehta Damir
22. Talan Josip
23. Toth Antonio
24. Valter Ivan


Razredni odjel: 3. P
Program-zanimanje: VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Mladen Častek


1. Ban Antonio
2. Barešić Darislav
3. Belančić Tihomir
4. Beneš Andreja
5. Božić Ljubomir
6. Đopar Vanja
7. Gračanac Dino
8. Grgić Nikola
9. Hancko Nedeljko
10. Jaković Anton
11. Josipović Matej
12. Kristić Nikola
13. Lacko Stjepan
14. Lovrić Marko
15. Marijanović Josip
16. Matić Mario
17. Medenjak Nikola
18. Pavić Nikola
19. Perić Mladen
20. Sentić Miro
21. Šimunek Antonio
22. Teodorčević Matej
23. Tepeš Pavle
24. Tomić Franjo
25. Tutić Franjo
26. Voborski Mladen


Razredni odjel: 3. E
Program-zanimanje: ELEKTROINSTALATER
Razrednik: Tomislav Brletić


1. Ajman Marko
2. Barišić Mato
3. Bićanić Marijan
4. Biondić Ivan
5. Bobinac Kristijan
6. Etemi Admir
7. Farkaš Dario
8. Gegić Kristo
9. Glogovski Denis
10. Ilinović Ivan
11. Jandroković Vedran
12. Komljenović Tomislav
13. Komuškić David
14. Madžo Erik
15. Mulalić Sebastian
16. Slivar Tin
17. Subašić Ivan
18. Šanda Danijel
19. Tuković Antonio
20. Tutić Tomislav


Školska godina 2011./2012.


Razredni odjel: 4. PT
Program-zanimanje: TEHNIČAR CESTOVNOG PROMETA
Razrednica: Mirela Ajhner


1. Antal Romano
2. Antunović Antonija
3. Bubnjić Suzana
4. Cindrić Igor
5. Čegec Tomislav
6. Drempetić Tomislav
7. Frantal Dalibor
8. Frantal Zdravko
9. Grbac Marija
10. Grdanić Valentino
11. Horak Valentina
12. Hruza Kristina
13. Ivošević Marko
14. Jakšić Tea
15. Kemper Ivona
16. Knogel Ivana
17. Krenek Šimun
18. Kufner Gabriel
19. Mijatović Marijo
20. Nenadović Matej
21. Pintera Iva
22. Pitanti Tea
23. Sakaž Antonio
24. Sandrini Ivan
25. Simonić Ivan
26. Stožicki Valentino
27. Šepl Danijel
28. Tomić Nikola
29. Višek Vedran


Razredni odjel: 4. ET
Program-zanimanje: ELEKROTEHNIČAR, TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO
Razrednik: Anita Cigut


1. Adžijević Tomislav
2. Andok Renato
3. Barešić Kristian
4. Bengez Tomislav
5. Berić Franjo
6. Bokun Marko
7. Božić Danijel
8. Brisinello Matteo
9. Čengić Marijan
10. Čokara Danijel
11. Frantal Dino
12. Kelemin Ivan
13. Kuhinek Vedran
14. Kuzmanović Goran
15. Lakotić Valentino
16. Laučan Vlado
17. Marković Milan
18. Martinović Hrvoje
19. Mihajlović Ivan
20. Prhal Deni
21. Prohaska Timotej
22. Rajković Zvonimir
23. Ringl Filip
24. Sopić Tomica
25. Šega Dalibor
26. Valek Igor
27. Vašiček Tomislav
28. Vlahek Zlatko
29. Zebić Patricija
30. Zubak Tomislav


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: AUTOMEHANIČAR, INSTALATER GRIJANJA I KLIMATIZACIJE, STROJOBRAVAR
Razrednik: Milan Kljajić
1. Balog Daniel
2. Batković Valentin
3. Bureš Daniel
4. Derfl Josip
5. Franc Andrej
6. Glazer Dalibor
7. Josipović Silvio
8. Jurišić Hrvoje
9. Jurković Josip
10. Karniš Mihael
11. Kolak Marko
12. Maha Josip
13. Melkus Matija
14. Milican Anđelko
15. Milosavljević Antonio
16. Prugovečki Danijel
17. Radnić Marko
18. Šešet Dario
19. Vanjiček Davor
20. Vlahović Stjepan


Razredni odjel: 3. P
Program-zanimanje: VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Denis Gabor


1. Andrejić Tihomir
2. Cink Ivica
3. Dražetić Marko
4. Đorđević Josip
5. Đorđević Stjepan
6. Gegić Marijan
7. Hađim Leo
8. Jakšić Matija
9. Jozić Mario
10. Jurkić Juro
11. Kešćec Tomislav
12. Koči Alen
13. Lenće Stjepan
14. Marković Antun
15. Matić Roko
16. Mioč Petar
17. Puškarić Marin
18. Reizel Antun
19. Rubinić Goran
20. Sakač Marko
21. Sandrin Antonio
22. Sarka Tomislav
23. Tadić Anto
24. Tomić Mario
25. Vašek Danijel
26. Vicić Sebastijan


Razredni odjel: 3. E
Program-zanimanje: ELEKTROINSTALATER, ELEKTROMEHANIČAR
Razrednik: Ladislav Pilat


1. Barberić Lucijan
2. Bliznac Kristijan
3. Filipin Marin
4. Grgić Mato
5. Halupecki Daniel
6. Hanževački Josip
7. Ilinović Antonio
8. Jambrešić Denis
9. Josipović Teo
10. Jozić Filip
11. Jureša Denis
12. Krisla Matija
13. Mrkonja Antonio
14. Radaković Valentino
15. Stejskal Antonio
16. Šilarić Vinko
17. Tunić Franjo
18. Vincek Hrvoje


Školska godina 2010./2011.


Razredniodjel: 4. PT
Program-zanimanje: TEHNIČAR CESTOVNOG PROMETA
Razrednik: Goran Repinc


1. Andrejić Petar
2. Bahun Vanja
3. Bartak Armin
4. Bis Denis
5. Bliznac Marino
6. Glazer Marin
7. Grandić Goran
8. Horak Dario
9. Hosi Dario
10. Idžanović Pavo
11. Jozić Filip
12. Jozić Ivica
13. Lacković Eni
14. Lefelman Mirela
15. Matušek Danijel
16. Matušek Dejan
17. Perić Ljubica
18. Perković Carla
19. Sabo Dalibor
20. Sić Tea
21. Sladojević Tihomir
22. Sudetić Josip
23. Šušnjara Mijo
24. Tomašek Ines
25. Žuger Anamarija


Razredni odjel: 4. ET
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednik: Maja Martinović


1. Bernat Valentino
2. Briševac Matija
3. Danojević Nenad
4. Dmejhal Matija
5. Filipčić Filip
6. Hnojčik Kristijan
7. Klobučarević Robert
8. Ljevaković Filip
9. Matković Marin
10. Mijatović Stipan
11. Piletić Matej
12. Plh Ante
13. Rajek Ivan
14. Rendić Filip
15. Ružička Igor
16. Sertić Marko
17. Šubert Bruno
18. Viboh Matija
19. Volkov Ivan
20. Weber Anton


Razredni odjel: 3. SA
Program-zanimanje: AUTOMEHANIČAR, TOKAR
Razrednik: Sanja Busić


1. Adžijević Marko
2. Andreić Mika
3. Bogdan Dražen
4. Grgić Goran
5. Grgić Niko
6. Hađim Antun
7. Karnik Vitomir
8. Karniš Matija
9. Keć Tibor
10. Keć Tomislav
11. Košnjar Silvio
12. Laslo Oliver
13. Marošević Tomislav
14. Mateš Robert
15. Milican Antun
16. Osmak Stjepan
17. Radnić Marko
18. Rakas Ivan
19. Tubić Franjo
20. Zec Marko


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: INSTALATER GRIJANJA I KLIMATIZACIJE, PLINOINSTALATER, VODOINSTALATER
Razrednik: Zdravko Sikora


1. Cajsperk Mihael
2. Crnković Matej
3. Indra Danijel
4. Jaković Anton
5. Jozić Mario
6. Jurišić Marko
7. Kristić Josip
8. Lukić Goran
9. Mijatović Darijo
10. Moker Matej
11. Perić Ivan
12. Rohlik Damir
13. Turek Željko


Razredni odjel: 3. P
Program-zanimanje: VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Miroslav Bažant
1. Andrejić Ivica
2. Čović Robert
3. Dokić Marijo
4. Džaleta Igor
5. Halupecki Kruno
6. Jaković Tihomir
7. Jozić Anđelko
8. Kristić Franjo
9. Marić Nikola
10. Mitrović Hrvoje
11. Pavić Josip
12. Simonović Franjo
13. Varat Tomislav
14. Žgela Tomislav


Razredni odjel: 3. E
Program-zanimanje: ELEKTROINSTALATER, ELEKTROMEHANIČAR
Razrednik: Krunoslav Kulhavi


1. Andričević Tomislav
2. Barišić Danijel
3. Drašner Gabrijel
4. Feltrin Mario
5. Filipin Ado
6. Fires Kristijan
7. Hasanac Robert
8. Herek Hrvoje
9. Hroh Jan
10. Karlović Denis
11. Komljenović Filip
12. Kreuzer Matija
13. Kudrna Damir
14. Lacković Dario
15. Martić Matija
16. Pribil Vitomir
17. Puškaš Josip
18. Šagovac Hrvoje
19. Vlahović Dražen


Školska godina 2009./2010.


Razredni odjel: 4. PT
Program- zanimanje: TEHNIČAR CESTOVNOG PROMETA
Razrednik: Antonia Varat


1. Andrijević Tomislav
2. Bartonj Antonio
3. Borojević Lidija
4. Božoki Darko
5. Bublić Željko
6. Dostal Adriana
7. Gros Marina
8. Henčel Filip
9. Juranović Ivan
10. Jurkić Lucija
11. Klimeš Boris
12. Lalić Marko
13. Matić Josip
14. Milobara Ivan
15. Miljanović Manuela
16. Molnar Luka
17. Nemeš Anita
18. Obradović Nemanja
19. Pintarić Matija
20. Rohlik Vitomir
21. Štampf Mirela
22. Tomić Josip
23. Tuček Vitomir
24. Vavra Monika
25. Vujčić Mario
26. Župančić Marijo


Razredni odjel: 4. ET
Program- zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednik: Tatjana Sekereš


1. Ačaj Davor
2. Bahnjik Dino
3. Bengez Kristijan
4. Bilanović Mato
5. Bosanac Đorđe
6. Božek Davor
7. Bukač Kristian
8. Cenger Benjamin
9. Družin Eugen
10. Gamberger Antun
11. Herout Tomislav
12. Houf Libor
13. Joščak Renato
14. Jurić Igor
15. Knogl Marin
16. Kovačević Matej
17. Kozić Emanuel
18. Krejča Krešo
19. Lalić Marko
20. Leder Marcel
21. Ožeg Davor
22. Pajtl Josip
23. Pribanić Dominik
24. Rusan Kruno
25. Sanić Silvio
26. Šepl Silvio
27. Štimac Tomislav
28. Topić Stipe


Razredni odjel: 3. SA
Program- zanimanje: AUTOMEHANIČAR
Razrednik: Katja Malkoč


1. Car Mario
2. Černušak Krunoslav
3. Djukić Antun
4. Domović Domagoj
5. Grgić Marijan
6. Grgić Vitomir
7. Iličić Daniel
8. Ivić Nikola
9. Jozić Kristo
10. Kos Luka
11. Kušić Željko
12. Marjanović Josip
13. Novaković Dario
14. Reizel Alen
15. Sendić Ivan
16. Šimunović Željko
17. Švab Zvonimir
18. Tomić Stjepan
19. Žarković Josip


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: INSTALATER GRIJANJA I KLIMATIZACIJE, PLINOINSTALATER, VODOINSTALATER
Razrednik: Juraj Horak


1. Holeček Danijel
2. Ivić Božo
3. Jaković Petar
4. Košnjar Ivan
5. Mačković Dejan
6. Marković Boris
7. Nađ Darko
8. Perić Josip
9. Petrovicki Milan
10. Plaščar Tomislav
11. Poletto Siniša
12. Ružička Kristijan
13. Savi Dražen


Razredni odjel: 3. P
Program-zanimanje: VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Branko Blažević
1. Dreković Miloš
2. Gelenčir Stjepan
3. Jaković Seba
4. Jovanović Siniša
5. Juranović Antonio
6. Kihas Marinko
7. Kristić Anđelko
8. Lejčić Zlatko
9. Ljubičić Nikola
10. Malogorski Stjepan
11. Marković Anđelko
12. Marković Viktor
13. Matković Marko
14. Mišljenović Valentino
15. Nikolić Franjo
16. Pavlinovac Ivan
17. Pribanić Antonio
18. Tokalić Anto


Razredni odjel: 3. E
Program-zanimanje: ELEKTROINSTALATER, ELEKTROMEHANIČAR
Razrednik: Tomislav Kral


1. Brandeis Denis
2. Crepulja Mario
3. Cvijić Ivan
4. Čmrlec Stjepan
5. Družinec Livio
6. Grujić Dejan
7. Jagodić Josip
8. Kalina Dean
9. Kligl Marijo
10. Kligl Marko
11. Klobučar Matija
12. Kolić Tadija
13. Kovačević Denis
14. Pavlović Ivica
15. Pitanti Antonio
16. Požežanac Miroslav
17. Savi Roberto
18. Sestrić Alen
19. Stakić Davor
20. Vađun Željko
21. Varat Slavko
22. Žarković Siniša
23. Župan David Alexander


Školska godina 2008./2009.


Razredni odjel: 4. ET
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednik: Denis Gabor


1. Balcer Igor
2. Buhin Ivica
3. Caha Igor
4. Čepčar Neven
5. Franjić Antonijo
6. Giacometti Marko
7. Hamp Mirko
8. Kus Dino
9. Lneniček Matija
10. Lovrić Gregor
11. Mik Marko
12. Pellegrin Josip
13. Savi Tonći
14. Slakoper Davor
15. Šmidt Saša
16. Toufar Silvano
17. Tunić Srećko
18. Vujković Andrej


Razredni odjel: 4. EL
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednik: Drago Martinović

1. Bojčić Aleksandar
2. Bublić Mario
3. Bubnjević Matej
4. Crepulja Josip
5. Čengić Miro
6. Dolić Dino
7. Jeftinić Milan
8. Ježabek Ivor
9. Klimeš Ivan
10. Krasnić Nino
11. Larma Filip
12. Mrazek Mladen
13. Nagy Miroslav
14. Nožarić Josip
15. Plantak Vinko
16. Rais Dino
17. Schneider Josip
18. Taloš Dejan
19. Tanač Žan-Mari
20. Tomas Matija
21. Trupina Željko


Razredni odjel: 3. SA
Program-zanimanje: AUTOMEHANIČAR
Razrednik: Milan Kljajić
1. Bartulović Anto
2. Dalponte Martin
3. Ilinović Ivica
4. Ilinović Josip
5. Kolić Nikola
6. Kurtović Nebojša
7. Orozović Nenad
8. Stracaboško Miloš
9. Tanač Miško


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: INSTALATER GRIJANJA I KLIMATIZACIJE, PLINOINSTALATER, VODOINSTALATER
Razrednik: Ladislav Pilat
1. Domović Matija
2. Galko Hrvoje
3. Jaković Antun
4. Jaković Jakov
5. Janota Radko
6. Jarža Karlo
7. Kalina Dario
8. Los Damir
9. Marković Marko
10. Nančev Marko
11. Polenus Vedran
12. Ružička Alen
13. Sikora Bruno
14. Šenhold Alen
15. Šerbedžija Milan
16. Tutić Marinko
17. Vondraček Davor
18. Vrhovac Danijel


Razredni odjel: 3. P
Program-zanimanje: VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Darko Lapaš


1. Andrejić Boža
2. Carić Goran
3. Deligegić Nikola
4. Grgić Mato
5. Ilinović Dražen
6. Isić Samir
7. Ivandija Damir
8. Jaković Franjo
9. Jaković Krista
10. Kokalović Marko
11. Lilovac Tomislav
12. Ljubičić Nikola
13. Marinović Josip
14. Novak Karlo
15. Ratkovac Marko
16. Ribić Antonio
17. Simonović Andrija
18. Sivonjić Pejo
19. Šturlić Damir
20. Šugić Ivo
21. Truhlaž Dejan


Razredni odjel: 3. E
Program- zanimanje: ELEKTROINSTALATER, ELEKTROMEHANIČAR
Razrednik: Marko Radojčić
1. Bliznac Krunoslav
2. Cisar Robert
3. Dašek Dejan
4. Grahovac Danijel
5. Herout Mihael
6. Ivančević Marko
7. Ivanović Jakobi Ivan
8. Jaković Ivica
9. Karlović Dejan
10. Klarić Kristijan
11. Kral Ivan
12. Lefelman Danijel
13. Lujić Josip
14. Mesic Tin
15. Minik Antonio
16. Pavić Denis
17. Pavlović Josip
18. Rupčić Kristijan
19. Ružička Denis
20. Sandrin Dražen
21. Sestrić Saša
22. Suknjaić Perica
23. Szabo Daniel
24. Tutić Antonio
25. Žarković Saša
26. Žunčić Robert


Školska godina 2007./2008.


Razredni odjel: 4. ET
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednik: Anita Cigut


1. Ančić Zoran
2. Barešić Mario
3. Božanović Tomislav
4. Farkaš Matija
5. Francetić Domagoj
6. Fridrih Dražen
7. Grkinić Filip
8. Hasanac Krešo
9. Hušek Dražen
10. Jularić Ivan
11. Lovrić Saša
12. Ljevaković Ivan
13. Mihajlović Aleksandar
14. Obradović Aleksandar
15. Santo Krešo
16. Starčević Saša
17. Sušilović Hrvoje
18. Šagovac Silvio
19. Utješinović Boris
20. Vindiš Marko
21. Vondruška Tomislav
22. Zajec Stefan


Razredni odjel: 4. EL
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednik: Mirela Ajhner


1. Agatić Darijo
2. Beniš Josip
3. Bervida Ivica
4. Cerhak Ivan
5. Družin Ivan
6. Eck Davor
7. Fazlijaj Miroslav
8. Hunjek Mihael
9. Ježabek Mario
10. Kopriva Dalibor
11. Kraljić Mario
12. Lefelman Jasmin
13. Peić Tomislav
14. Posavec Igor
15. Rakarić Mario
16. Sohor Ivan
17. Štor Alen
18. Tessari Santo
19. Verić Saša
20. Vlahović Saša


Razredni odjel: 3. SA
Program-zanimanje: AUTOMEHANIČAR
Razrednik: Dobrila Bačić


1. Brajdić Dalibor
2. Brandejs Srećko
3. Dundović Vlado
4. Horvat Davor
5. Josipović Andrej
6. Melkus Dalibor
7. Melkus Mladen
8. Nestinger Josip
9. Nestinger Stjepan
10. Pihir Tihomir
11. Plavšić Svetislav
12. Svrtan Josip
13. Šenhold Mario
14. Valenta Mihael
15. Varat Dario
16. Vondraček Vlatko
17. Zailac Nenad


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: INSTALATER GRIJANJA I KLIMATIZACIJE, PLINOINSTALATER, VODOINSTALATER
Razrednik: Katja Malkoč


1. Adžijević Antonio
2. Aščić Anto
3. Dašek Siniša
4. Klaić Sandi
5. Mrkonja Dragan
6. Penezić Marko
7. Polaček Božidar
8. Prohaska David
9. Savi Josip
10. Sinjaković Deni
11. Štefičić Siniša
12. Tutić Valentino
13. Vondra Dražen
14. Žunčić Ivan


Razredni odjel: 3. P
Program-zanimanje: Vozač motornog vozila
Razrednik: Branko Blažević


1. Domšić Antonio
2. Dražetić Mario
3. Finek Emil
4. Föstö Damjan
5. Havelka Alen
6. Hradec Antonio
7. Husak Mario
8. Ilić Alen
9. Ilić Dominko
10. Koler Juraj
11. Kovačić Filip
12. Lovrić Roko
13. Peić Josip
14. Petran Kristijan
15. Peulić Saša
16. Segin Edvin
17. Svoboda Valentino
18. Škorić Nemanja
19. Štenta Goran
20. Tutić Kristijan
21. Vidović Zvonko


Razredni odjel: 3. E
Program-zanimanje: ELEKTROINSTALATER, ELEKTROMEHANIČAR, TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO
Razrednik: Krunoslav Kulhavi


1. Altus Alex
2. Andrlić Dejan
3. Bartoš Sebastijan
4. Borojević Aleksandar
5. Brida Dominik
6. Čalić Nemanja
7. Dalpont Marko
8. Franjčić Valentino
9. Golubović Goran
10. Janček Marko
11. Jovandić Tadej
12. Krilčić Vedran
13. Mijatović Jozo
14. Nevrkla Hrvoje
15. Nevrkla Kristina
16. Pavić Nenad
17. Pihir Bojan
18. Ragač Mario
19. Šenhold Darko
20. Štefanac Kristijan
21. Trupina Franjo
22. Vašek Tibor
23. Zeman Dejan
24. Žilić Ivo


Školska godina 2006./2007.


Razredni odjel: 4. ET
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednik: Goran Repinc


1. Andrijević Igor
2. Berečki Božidar
3. Caha Libor
4. Čolić Karlo
5. Džodan Aleksandro
6. Grgić Ivan
7. Hašek Josip
8. Horvat Dario
9. Hruza Renato
10. Jeftinić Saša
11. Josipović Darko
12. Klika Saša
13. Klimeš Josip
14. Lovrenčić Hrvoje
15. Malešević Nikola
16. Manarin Ivan
17. Marković Doko
18. Obad Mladen
19. Pernić Vlastimir
20. Šljivić Saša
21. Šokac Damir
22. Trumbetić Krunoslav
23. Tuček Dalibor


Razredni odjel: 4. EL
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednik: Maja Martinović


1. Baškiera Adriano
2. Bendra Jozo
3. Cisar Denis
4. Čović Dubravko
5. Komljenović Mario
6. Ković Josip
7. Krivačić Marko
8. Lazar Miroslav
9. Levanić Kristijan
10. Marković Boris
11. Mijatović Frano
12. Milek Daniel
13. Milobara Alen
14. Mojžeš Ivan
15. Nervo Dejan
16. Plažanin Nino
17. Polaček Dario
18. Rakas Alen
19. Samardžija Bruno
20. Selihar Saša
21. Vaclavek Danijel
22. Vindiš Josip
23. Vondra Dario


Razredni odjel: 3. S
Program-zanimanje: AUTOMEHANIČAR, VODOINSTALATER, PLINOINSTALATER
Razrednik: Juraj Horak


1. Bendra Dragan
2. Djekić Emir
3. Đukić Goran
4. Franić Marko
5. Havranek Ivan
6. Jirsag Daniel
7. Karniš Danijel
8. Majcan Stjepan
9. Marić Dejan
10. Markov Renato
11. Matić Nenad
12. Nađ Dražen
13. Popović Mario
14. Straga Ivan
15. Šidak Manuel
16. Šlehta Dalibor
17. Valečić Miroslav
18. Vrhovac Robert
19. Vuk Filip


Razredni odjel: 3. P
Program-zanimanje: VOZAČ MOTORNOG VOZILA
Razrednik: Vlado Hodžić


1. Aleksić Boris
2. Cenger Dario
3. Dostal Emil
4. Grgić Anđelko
5. Joskić Augustin
6. Joskić Nikola
7. Jozić Anton
8. Karasek Saša
9. Kobetić Neven
10. Mađaroš Dejan
11. Majstorović Matija
12. Mihić Dejan
13. Nikov Marina
14. Pavlović Svetozar
15. Pavrlišak Vanja
16. Puškarić Matej
17. Šoić Saša
18. Štraus Dalibor
19. Tepurić Pejo
20. Tokalić Bare
21. Tregner Slaven


Razredni odjel: 3. E
Program-zanimanje: ELEKTROMEHANIČAR, ELEKTROINSTALATER
Razrednik: Stjepan Husak


1. Bliznac Filip
2. Bohar Dario
3. Čolić Dragan
4. Drempetić Mario
5. Filipin Đuro
6. Gegić Ivica
7. Grgić Martin
8. Grgurić Tomica
9. Hledik Antonio
10. Holeček Siniša
11. Horina Želimir
12. Horvat Zdravko
13. Jursik Tomislav
14. Kanižaj Hrvoje
15. Kir Goran
16. Korošec Dražen
17. Lukić Vedran
18. Miljević Karlo
19. Mlinarić Nino
20. Pečanić Davor
21. Perić Nikola
22. Petrović Nenad
23. Pika Marko
24. Radnić Andrej
25. Starčević Siniša
26. Šenhold Darko
27. Veltruski Željko


Školska godina 2005./2006.


Razredni odjel: 4. ET
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednik: Tatjana Serekeš


1. Bok Alen
2. Bublić Ivan
3. Dežić Ivan Marko
4. Ećimović Krešimir
5. Fogl Emanuel
6. Horvat Hrvoje
7. Kadežabek Saša
8. Kolić Nikola
9. Latković Zlatko
10. Leš Ivan
11. Marković Bogdan
12. Mijoč Dario
13. Novosel Mario
14. Pavičić Miloš
15. Pavlović Zvonimir
16. Salopek Mario
17. Samardžić Dino
18. Sendić Kristijan
19. Takač Renato
20. Tepurić Branko
21. Tokalić Nenad
22. Urbanek Nikola
23. Vukoja Mario
24. Zajec Tomislav


Razredni odjel: 4. EL
Program-zanimanje: ELEKTROTEHNIČAR
Razrednik: Mihaela Amić


1. Beke Kristijan
2. Borajević Neven
3. Faktor Marko
4. Getliher Dario
5. Getliher Vedran
6. Ježabek Dražen
7. Josipović Željko
8. Jun Matko
9. Kaćera Josip
10. Kaucki Damir
11. Knezek Renato
12. Kužilek Miroslav
13. Malina Ivan
14. Marošević-Stjepan Šen-Či
15. Pelikan Damir
16. Poljak Dražen
17. Savi Mario
18. Shejbal Leon
19. Skalnik Bruno
20. Šnobl Alen
21. Varga Dražen
22. Veltruski Mladen
23. Volšanski Ivan


Školska godina 2004./2005.